دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی Sundance 2021: اولین قرار

اولین قرار ملاقات حق تصویب است و مانند بسیاری از اوایل احساس اضطراب متمایزی دارد. در این دوران حساس و ناخوشایند نوجوانی در زندگی که هورمون های شما بیش از حد زیاد می شوند ، درخواست بیرون رفتن از فرد برای عصبی شدن هر فردی کافی است. و این می تواند منجر به تصمیمات بسیار بدی شود زیرا قهرمان اصلی ما در شرف کشف در نویسندگان و کارگردانان است مانوئل کراسبی و دارن کناپاولین ویژگی اولین قرار.

مایک (تایسون براون) یک بچه خوب ، یک بچه خجالتی است. والدین لیبرال وی به تازگی شهر را به مقصد لاس وگاس ترک کرده اند ، به طوری که آنها اعتماد به نفس در پسرشان دارند و او را با خانه ای خالی رها می کنند و به او می گویند اگر می خواهد حتی یک مهمانی برگزار کند. تنها دستورالعمل او این است که مطمئن شوید هیچ کس پاهای خود را روی میز قهوه نمی گذارد. با این حال پدر و مادرش در مینی ون خانوادگی خود را ترک کردند زیرا مایک به تازگی با کلسی خود قرار ملاقات گذاشته است (شلبی دوکلوس) و او قصد دارد او را در ساعت 7 عصر تحویل دهد.

با آن دلخورهای قبل از تاریخ مایک را در جاده ای از تصمیمات بد قرار می دهند ، او تمام پس انداز خود را می گیرد و اتومبیلی را برای خرید در اینترنت پیدا می کند. هنگامی که او وارد شد فروشنده سایه بان در حال حاضر ماشین مورد نظر خود را فروخته است ، اما در مورد “کالاهای جمع آوری” در گاراژ چه می کنید؟ یک شیار عظیم در شیشه جلو اتومبیل وجود دارد ، تودوزی در حال کنده شدن است و بدنه آن چنان زنگ زده است ، که هیچ کس حتی نمی تواند بگوید چه چیزی باعث ایجاد آن شده است (یک شوخی در حال اجرا). اما مایک که می خواهد کلسی را تحت تأثیر قرار دهد و با گذشت ساعت ، مایک گزینه های زیادی برای خرید ندارد و هواپیمای خراب را خریداری می کند. معلوم شد که ، سواری جدید مایک چند راز را پنهان کرده است ، و یک باند جنایتکار وجود دارد که به دنبال بازگرداندن آن است.

كروسبی و كناپ نویسندگان / كارگردانان را ساختند اولین قرار کمی چیز برای همه – بخشی از کمدی ، بخشی از اکشن ، بخشی از درام جنایی ، قسمت دیگر عاشقانه نوجوان. اما مانند قرار شبانه یا حافظه کتاب این واقعاً در ژانر “یک شب دیوانه” قرار می گیرد که در آن بسیاری از شرایط غیر منتظره یک هدف اصلی را کنار می گذارند. این یک پروژه جاه طلبانه برای اولین ویژگی است ، خصوصاً با کمترین بودجه مستقل و مطمئناً به عنوان نمونه ای از فیلم سازی لو-فی در یک رشته کف با حداقل امتیاز و طراحی تولید ارائه می شود. کراسبی و کناپ با آنچه دارند کار می کنند و مطمئناً قسمت هایی از فیلمنامه وجود دارد که هوشمندانه و غیرقابل پیش بینی است ، از جمله چند چرخش که من هرگز آمدن آنها را ندیدم.

فیلم پیشنهادی  دانلود قسمت 21 سریال دل با کیفیت 2080p

تازه وارد تیسون براون کارهای معقول و منطقی را برای اولین فیلم بلند سینمایی خود انجام می دهد اما این واقعیت محدود است که شخصیت او واقعاً زمان زیادی را صرف تعجب چشم باز می کند. مایک یک نظاره گر بی گناه است ، ناظر هرج و مرج اطراف او است. او هرگز واقعاً کاری انجام نمی دهد ، اما وقتی این کار را انجام می دهد کار درستی است که در این فیلم تقریباً تضمین می کند که او آخرین بار به پایان می رسد. در اینجا نقش جالب تری به شلبی دوکلوس داده می شود ، نوجوان سخت و بوکس او بیش از همتای خود شروع به شکست می کند. با این حال ، ما زمان بسیار ناخوشایندی را با باند جنایتکار جنایتکاران می گذرانیم تا حتی واقعاً حس خوبی از شیمی را بین این دو ماده بدست آوریم یا روابط آنها را نشان دهیم.

اولین قرار با یک شلیک بیرون کشیده و مزخرف به پایان می رسد و بیش از 103 دقیقه فیلم را اشغال می کند. در حالی که شاهکاری برای اولین بار سازندگان فیلم و بازیگران است ، اما باید اوج تعلیق و اکشن فیلم را به خود جلب کرد. برخی از عناصر وجود دارد اولین قرار که نوید فیلمنامه نویسان و به ویژه بازیگران اصلی را می دهد ، اما برای من قرار ملاقات با این فیلم فقط با خداحافظی مودبانه و بدون هیچ قول ثانیه ای به پایان می رسد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *