دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی Sundance 2021: با هم با هم

“آیا تاکنون چیزی دزدیده اید؟” یک سوال عجیب و غریب برای اطمینان ، اما این سوالی است که مت (اد هلمز) با مصاحبه با جانشین بالقوه فرزندش ، آنا (پتی هریسون) مت یک مرد مجرد ، چهل ساله است که ساعت بیولوژیکی او می چسبد. او یک توسعه دهنده برنامه است ، که بیشتر به دلیل ایجاد یک برنامه معروف به نام “تنها” شناخته شده است ، جایی که افراد فقط به دیگران نگاه می کنند بدون اینکه تعهد حتی صحبت با آنها را داشته باشند. اما شما بیشتر آنچه را که می دانید ایجاد می کنید و علاوه بر این رابطه با خانواده برادرش مت کاملاً به تنهایی است. با کمک آنا ، او به دنبال دستیابی به آرزوی خود برای داشتن خانواده است.

هرچه مت و آنا با هم مراحل مختلف بارداری را طی می کنند ، روابط آنها نیز رشد می کند. آنها در قرارهای اولتراسوند شرکت می کنند ، وعده های غذایی را با هم پیوند می دهند و او سعی می کند تا به او درمورد امور یاد دهد دوستان، فقط یک نمونه از فاصله سنی آنها. مت پسر بچه ای شیرین است ، بیش از اندازه فکر می کند که سعی می کند به همه نیازهای آنا توجه کند ، اما با توجه به اینکه آنا نیاز به ایجاد مرزهایی بین خود و نوزاد دارد ، دوستانه آنها را زیر سوال می برد. و این رابطه صمیمانه ای که آنها ایجاد کرده اند با چنین پایان محدودی در معرض دید قرار گرفته است؟

با هم با هم نویسنده-کارگردان است نیکول بکویثویژگی دوم (او در سال 2015 با ساندنس حضور داشت استکهلم ، پنسیلوانیا) تلاش دوم وی ساخت یک کمدی عاشقانه است ، اما در اینجا شباهت ها متوقف می شود. با هم با هم یک جشن از نوع متفاوتی از داستان عاشقانه است ، یک داستان افلاطونی که عمیق تر یا شکل دهنده نیست ، و با این حال این یکی است که ما به ندرت می بینیم بین زن و مرد روی صفحه نمایش داده شده است. او یک فیلم هوشمند و خنده دار خلق می کند که در برابر تمایل به ایجاد عشق رمانتیک مقاومت می کند و داستان برای آن ثروتمندتر است. Beckwith همچنین در اینجا بر علیه کلیشه ها کار می کند ، و آن را 40 مرد واقعی می کند که آرزوی کودک را دارد (بله! فقط زنان نیستند که بچه می خواهند!). این یک دیدگاه تازه و مدرن در مورد خانواده و همه روش های مختلف و زیبایی است که ایجاد می شود.

فیلم پیشنهادی  Pedro Almodóvar’s The Human Voice با بازی تیلدا سوینتون یک تریلر جدید دریافت می کند

بكويث همچنين با اد هلمز در نقش آفريني نوعي بازي مي كند كه دور از كمدي معمول اوست در فيلم هايي از اين دست برچسب زدن یا خماری. این به این معنی نیست که او در اینجا هنوز خنده دار نیست ، بلکه او نرم تر و خاکی تر از آن است که ما به دیدن او عادت کرده ایم. شیمی بین او و پتی هریسون صمیمانه است و کاملاً آلی احساس می شود. خود هریسون فوراً کاریزماتیک است ، او کاملا مناسب این فیلم است و یک شریک صحنه برای هلمز در بسیاری از مبادلات سرگرم کننده آنها است ، برخی از آنها در حضور یک درمانگر جایگزین آنها بازی می شود ، تیگ نوتارو.

آنا و مت به همان اندازه که دو نفر بدون داشتن رابطه جسمی می توانند نزدیک باشند ، و در واقع احتمالاً حتی از بسیاری از کسانی که نزدیک هستند نیز نزدیکتر هستند. این پرتره از دوستی جنسیت مخالف ، یافته ای نادر و صمیمانه است ، فیلمی که ارتباطی کاملاً صمیمی را جشن می گیرد بدون اینکه بیش از حد احساساتی شود. Beckwith فیلمی دوست داشتنی و جذاب را خلق می کند که به طرز ماهرانه ای قاب نهایی زیبا و پرگل خود را به دست می آورد. با هم با هم یک کشف غیرمنتظره و مورد استقبال بود و فیلمی که به سرعت به یکی از محبوب ترین های من در ساندنس تبدیل شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *