دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی Sundance 2021: On Count of Three

احتیاط قبل از بازبینی و در مورد این فیلم – تقریباً کاملاً به خودکشی می پردازد. اگر خواندن این یک موضوع دشوار است ، لطفاً از این کار خودداری کنید. مراقب خود و همدیگر باشید.

چگونه می توانید اسلحه را به سمت دوست صمیمی خود نشانه بگیرید در حالی که او با شما همان کار را انجام می دهد؟ در پارکینگ یک استریپ کلاب (زیرا در 10:30 صبح محلی با حریم خصوصی زیاد است) Val (جرود کارمایکل) و کوین (کریستوفر ابوت) این کار را انجام می دهند ، نه از روی یک محل پرخاشگری ، بلکه از روی دلسوزی. هر دو این مردان تصمیم گرفته اند که تنها راه نجات پایان زندگی خود است ، و آنها قصد دارند این کار را با هم انجام دهند.

ما وال را در محل کار خود ملاقات می کنیم ، در یک کار بی شکر شاغل است ، و به دخترش توجه نمی کنیمتیفانی هدیش) همچنان که با تلفن او تماس می گیرد. او به یک نقطه اوج رسیده است. اما وقتی تلاش برای به دار آویختن خود در حمام محل کار به بیراهه می رود ، او دنده ها را تعویض می کند و در عوض دوست خود کوین را از بیمارستان روانپزشکی که تحت معالجه است خارج می کند ، چرا که خودش چند روز قبل اقدام به خودکشی کرده بود. آنها پیمان می بندند تا به زندگی یکدیگر پایان دهند و در آن پارکینگ قرار بگیرند. پس از آن کوین تصمیم می گیرد که یک روز دیگر برای اتصال برخی از بندهای آزاد به یک روز دیگر احتیاج داشته باشد ، بنابراین با رانندگی با جیپ زرد ناراحت کننده وال ، هر دو به دنبال کار ناتمامی می روند. اما روز دقیقاً همانطور که پیش بینی شده است ، دوستانه و همچنین عزم راسخ آنها را آزمایش نمی کند.

در مورد سه اولین کارگردانی اصلی کارمایکل است که بازی در نقش یک وظیفه مضاعف را با یک نقش آفرینی آسان نمی کند. بهترین شهرت برای کمدی نمایش کارمایکل، اولین چرخش پشت دوربین ناامید کننده نیست. او از یک فیلمنامه توسط آری کاتچر و رایان ولش، سازندگان Hulu’s رامی ، که اغلب خط مناسب بودن انگشتان پا را طی می کند (و در یک مکان جفت ارزانی که کمی شایسته است کمی از آن عبور می کند). مطمئناً این یک کار با سیم بالا است که سعی می کند بین “کمدی رفیق” که این فرضیه کلی آن را دارد احساس تعادل کند اما تا حد زیادی موفق می شود. این شوخ طبعی کاملاً شوخ طبع است و غالباً متوجه نوع خاصی از بیننده است (کوین در یک مرحله احساس نیرویی را که از به دست آوردن اسلحه هایش بدست می آورد ، “من با همه چیزهایی که برای کنترل اسلحه ارسال می کنم احساس می کنم منافق هستم”) . واضح است که هیچ چیز خنده داری در مورد خودکشی وجود ندارد. و در حالی که سازندگان فیلم برخی از مبادلات سریع درباره سیاست و نابرابری و برخی طنزها را در مورد آهنگ Last Resort از Papa Roach تزریق می کنند ، آنها هرگز براستی از جدی بودن این پیمان دو نفره غافل شوید. این به عنوان یک “کمدی تاریک” تبلیغ می شود و به همین ترتیب ارائه می شود.

فیلم پیشنهادی  ریز احمد را در تریلر جدید Sound of Metal تماشا کنید

این فیلم توسط بازیگران شخصیت هایی که جمع می شوند ، بالا می رود. تیفانی هدیش ، اگرچه در اینجا کم استفاده می شود ، سعی می کند صدای دلیل وال ، و هنری وینکلر به عنوان بخشی تهدیدآمیز از گذشته کوین بخوبی بازی می کند. ولی در مورد سه متعلق به کریستوفر ابوت است ، با کشف حالت عاطفی خام کوین و رفتار شیدایی فزاینده با دستگیری حرارت. پس از عملکرد عالی در پیشنهاد سال گذشته Sundance خرس سیاه و ، از آنچه من می شنوم صاحب (متاسفم ، من وحشتناک نیستم) ، Abbot همچنان به روشهای جالبی تکامل می یابد. Carmichael’s Val ، بی حس و جدا از جهان ، عمدتا انسان مستقیمی در اینجا است ، اما یک جز necessary ضروری برای شیمی این دو است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *