دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: The Final Stand – “یک فیلم جنگی محکم و زیبا.”

روسیه ، 1941: تمام وزن عملیات بارباروسا ، حمله هیتلر به اتحاد جماهیر شوروی ، بر عهده مردم روسیه است. نازی ها ، با استفاده از تاکتیک های حمله رعد اسا خود ، اروپای غربی را قبلاً در پیش گرفته اند ، این قدرت وحشی را در سرزمین های وسیع شرقی قرار داده اند ، چنان در مناطق عظیم به سرعت هجوم آورده اند که قبل از اینکه بتوانند حساب خود را به درستی ارائه دهند ، پدافندها غرق می شوند. دشمن تقریباً به میل خود سرزمین مادری را زیر پا می گذارد ، ظاهراً قابل توقف نیست ، و مسکو در حال حاضر در معرض خطر قریب الوقوع قرار گرفتن است. ارتش سرخ نیروها و تجهیزات بیشتری را از فاصله بسیار دور به داخل می آورد ، اما به شدت به زمان نیاز دارد تا آنها را برای دفاع آماده کند. دانش آموزان مدارس پیاده و توپخانه پودولسک قصد خرید آن زمان را دارند.

https://www.youtube.com/watch؟v=gR3fbtXm1nA

Final Stand با صحنه های جنگی به زیبایی شلیک شده آغاز می شود – اگر این کار اکسی مورونیک نیست. عکسهای واضح و با وضوح بالا در ضبط حرکت آهسته در حال باریدن باران (تقریبا می توانید قطرات برخورد شده به کلاه ایمنی نیروها را ببینید) ، عبارات صورت سرباز هنگام زنگ هشدار فریاد می کشند ، گل و لای اطراف آنها را می پاشد ، منفجر می شود. و همانطور که فیلم به سرعت عادی خود بازمی گردد ، متوجه می شویم این کادرها در آموزش هستند ، نه در جنگ. این یک افتتاحیه خوب است ، از یک طرف ، شملیوف در حال راه اندازی غرفه خود است – این فیلمی نیست که بتواند واقعیت های جنگی را به تصویر بکشد و از تکنیک های تصفیه شده فیلم استفاده می کند تا آنها را با وضوح خارق العاده ثبت کند – از سوی دیگر دست ، آن را در لحظه ای از خونسردی به وجود می آورد تا در برابر وحشیگری قرار گیرد (فیلم در برخی از انفجارهای طنز خوش آمدید اینجا و آنجا وجود دارد ، همه این عمل و رنج نیست).

فیلم پیشنهادی  Redwood Massacre: Annihilation تریلر جدیدی دریافت می کند

این دانشکده ها همه جوان هستند ، بسیار بسیار جوان هستند ، دقیقاً همانطور که همتایان زندگی واقعی آنها می توانستند. آنها از جنگی که سر راهشان است آگاه هستند ، اکثر آنها نبردی ندیده اند اما احساس می کنند باید وظیفه خود را برای محافظت از سرزمین مادری انجام دهند. آنها مایل به خدمت هستند و زندگی خود را به خطر می اندازند ، اما همچنین واضح است که این دانش آموزان جوان و آزمایش نشده از احساس جوانی شکست ناپذیری برخوردار هستند – در حالی که آنها می دانند بسیاری از آنها در حال مرگ هستند ، اما کاملاً این مسئله را ندارند ، آنها جوان ، غیرقابل توقف ، مشتاق هستند برای اثبات خود ، این تقریباً یک ماجراجویی است ، آنها از برخی از پرستاران نظامی که به همان اندازه جوان هستند خواستگاری می کنند (افسران آنها ، پیرتر ، باتجربه تر ، می دانند چه پیش می آید و سعی دارند اتهامات جوان خود را آماده کنند) علی رغم حمله تهاجمی نازی ها ، روحیه آنها بالا است ، اما آنها در معرض آزمایش قرار دارند و بسیاری از این جوانان جوان مشتاق برای گفتن داستان باز نخواهند گشت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *