دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: The Shed – “سرگرم کننده وحشتناک و لذت بخش”

کارگردانی شده توسط فرانک ساباتلا

بازیگران جی جی وارن ، کودی کاسترو ، سوفیا هاپونن ، فرانک ویلی ، تیموتی پایین ، سیوبان فالون هوگان

من کاملاً مطمئن هستم که همه ما با هیولا در کمد یا زیر تختخواب یا زیرزمین آشنا هستیم. وحشت سبدیلا ایندی ، اقدام هیولا را به بی گناه ترین مناطق داخلی ، باغ ریخته ، منتقل می کند. هیچ مشکلی در اطراف وجود ندارد ، ما از همان ابتدا با مقدمه کوچکی به سمت چیزهایی ریخته می شویم – یک شکارچی ، که با اسلحه اش در جنگل بیرون می رود ، اکنون شکار شده است و از چیزی که به سختی نگاه می کند فرار می کند ، چیزی که گلوله های او متوقف نمی شود. یک خون آشام.

https://www.youtube.com/watch؟v=sbm_REZYQEs

و نه یک خون آشام گرگ و میش Twilight زیبا ، یا خون آشام خوش تیپ و جذاب ، آنه رایس ، نه ، این یک شکارچی بسیار وحشتناک به نظر می رسد ، یک هیولا مناسب است. و طعمه خود را صید می کند ، اما هرچه به شکارچی نیش می زند (بانه ، با بازی فرانک ویلی ، که بدون شک شما را از یک تلویزیون بی نظیر و نقش های فیلم ، از لوک کیج گرفته تا Pulp Fiction) تشخیص می دهید ، او متوجه می شود که او مرتکب خونین کلاسیک شده است – او خیلی دیر مانده است طلوع خورشید سایبان جنگل را سوراخ می کند و او را می سوزاند. او که از درد طعمه هایش مبهوت است ، در معرض نور مستقیم قرار می گیرد و زمان آن فرا رسیده که خاکستر ، خاکستر شود ، همه ما به زمین می افتیم …

با توجه به اینکه خون آشام های شگرف ما به تازگی معرفی شده و بعد از چند لحظه افتتاح شده است ، The Shed از اینجا به کجا می رود؟ خوب ، خون آشامهای غبارآلود ما قبل از اینکه آفتاب سوختگی شدید او را بهتر کند ، گاز گرفته و گاز گرفته بود ، اما او شکارچی فرار را تمام نکرد. زخمی شد ، بانه سعی می کند برخیزد ، هنوز از این واقعیت که از خون آشام ها وجود دارد و او به تازگی مورد حمله یکی قرار گرفته ، شوکه شده است و زنده مانده است. یا او؟ بازوی او وارد شافت نوری می شود که از میان گنج ها عبور می کند و او نیز می سوزد. با نگاهی به شمع سیگار کشیدن که خون آشام ترسناک بوده است ، می فهمد چه اتفاقی برای او افتاده است ، و اگر نمی خواهد به همین صورت بمیرد ، از نور روز به پناهگاه نیاز دارد.

فیلم پیشنهادی  Ciarán Hinds مردی است که در تریلر برای یک فیلم جدید تقریباً ساکت است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *