دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: The Shed – “سرگرم کننده وحشتناک و لذت بخش”

کارگردانی شده توسط فرانک ساباتلا

بازیگران جی جی وارن ، کودی کاسترو ، سوفیا هاپونن ، فرانک ویلی ، تیموتی پایین ، سیوبان فالون هوگان

من کاملاً مطمئن هستم که همه ما با هیولا در کمد یا زیر تختخواب یا زیرزمین آشنا هستیم. وحشت سبدیلا ایندی ، اقدام هیولا را به بی گناه ترین مناطق داخلی ، باغ ریخته ، منتقل می کند. هیچ مشکلی در اطراف وجود ندارد ، ما از همان ابتدا با مقدمه کوچکی به سمت چیزهایی ریخته می شویم – یک شکارچی ، که با اسلحه اش در جنگل بیرون می رود ، اکنون شکار شده است و از چیزی که به سختی نگاه می کند فرار می کند ، چیزی که گلوله های او متوقف نمی شود. یک خون آشام.

https://www.youtube.com/watch؟v=sbm_REZYQEs

و نه یک خون آشام گرگ و میش Twilight زیبا ، یا خون آشام خوش تیپ و جذاب ، آنه رایس ، نه ، این یک شکارچی بسیار وحشتناک به نظر می رسد ، یک هیولا مناسب است. و طعمه خود را صید می کند ، اما هرچه به شکارچی نیش می زند (بانه ، با بازی فرانک ویلی ، که بدون شک شما را از یک تلویزیون بی نظیر و نقش های فیلم ، از لوک کیج گرفته تا Pulp Fiction) تشخیص می دهید ، او متوجه می شود که او مرتکب خونین کلاسیک شده است – او خیلی دیر مانده است طلوع خورشید سایبان جنگل را سوراخ می کند و او را می سوزاند. او که از درد طعمه هایش مبهوت است ، در معرض نور مستقیم قرار می گیرد و زمان آن فرا رسیده که خاکستر ، خاکستر شود ، همه ما به زمین می افتیم …

با توجه به اینکه خون آشام های شگرف ما به تازگی معرفی شده و بعد از چند لحظه افتتاح شده است ، The Shed از اینجا به کجا می رود؟ خوب ، خون آشامهای غبارآلود ما قبل از اینکه آفتاب سوختگی شدید او را بهتر کند ، گاز گرفته و گاز گرفته بود ، اما او شکارچی فرار را تمام نکرد. زخمی شد ، بانه سعی می کند برخیزد ، هنوز از این واقعیت که از خون آشام ها وجود دارد و او به تازگی مورد حمله یکی قرار گرفته ، شوکه شده است و زنده مانده است. یا او؟ بازوی او وارد شافت نوری می شود که از میان گنج ها عبور می کند و او نیز می سوزد. با نگاهی به شمع سیگار کشیدن که خون آشام ترسناک بوده است ، می فهمد چه اتفاقی برای او افتاده است ، و اگر نمی خواهد به همین صورت بمیرد ، از نور روز به پناهگاه نیاز دارد.

فیلم پیشنهادی  دانلود فیلم زن ها فرشته اند 2

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *