دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: The Unthinkable – “خوب کارگردانی شده و پر از وعده برای آینده”

وقتی به مجموعه های کارگردان می اندیشید ، این نام های محترم را به ذهن متبادر می کند. برادران کوئن برای شروع ، و واچوسکی ها. اگرچه خودتان را “تصاویر دیوانه” صدا می کنید “این نوع صداها مانند The Asylum ، استودیوی ارزان و شاد است که از رده خارج بودجه های محبوب فیلم های هالیوود بیرون می آید. سرگرم کننده ای بی ضرر و احمقانه ، اما به احتمال زیاد بیشتر از آبجو و پیتزا همراه آنها در حافظه باقی نمی ماند.

هنوز، غیر قابل تصور، در واقع توسط یکی کارگردانی شده است ویکتور دانل تحت آن کنجکاو nom-de-plume، یک هیجان جدی ، جدی (اگر من سخت گیر بودم ، می گویم “بدون شوخ”) است. و سوئدی است من یک دزد فیلم هستم و نگهبان خواننده اگر سوئدی با زیرنویس باشد ، باید خوب باشد ، درست است؟

این فیلم روی سه شخصیت الکس (کریستوفر نوردنروت، که فیلم را با دانل نوشت) ، پدرش بورن (جاسپر بارکسلوس) و عشق ناخواسته او آنا (لیزا هنی) این در سال 2018 ساخته شده و معاصر است ، جدا از یک پیشگفتار خوب در سال 2005 ، که شخصیت درام را تنظیم می کند.

فیلم پیشنهادی  غیب - Radar Pictures با خواهران Soska در فرانشیز وحشت جدید همکاری می کند

الکس یک نوازنده با استعداد است. پدرش در یک ایستگاه برق کار می کند. اینکه بگوییم آنها کنار نمی آیند کم توجهی است ، اما روابط آنها (یا فقدان آن) در پس زمینه بزرگ تر حملات تروریستی آشکار در سراسر سوئد اتفاق می افتد ، که به یک کابوس ترسناک و عملی تبدیل می شود. نشانه های اولیه این امر کاملاً ترسناک است اگر از وقایع زندگی واقعی این اتفاق آگاه باشید.

قسمت اولیه فیلم در روز نیمه تابستان اتفاق می افتد و بعد از تماشای این همه نوار Scandi ، دیدن آفتاب روی صفحه نمایش برخلاف حالت عادی که همه چیز غیر از ژاکت ها کمی شسته و کسل کننده است ، خوب است. فیلمبرداری خوب است. نمایشی نیست ، راجر دیکینز نیست ، اما کار می کند. هنگامی که اقدام شروع می شود ، کاملاً کارگردانی شده و پر از وعده برای آینده است. نامیدن آن “عمل” به نظر می رسد کمی متواضعانه است ، زیرا خشونت کاملاً گسترده است ، اما اگر هیچ چیز دیگری نباشد ، دانل می تواند یک اجرای برنامه واحد دوم را در یک جان ویک فیلم سینما.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *