دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: The Vast of Night – “به زیبایی به عنوان ادای احترام به علمی تخیلی جادویی و تهدیدآمیز اواخر دهه 50 و اوایل دهه 60 کار می کند”

Vast Of Night یک تریلر علمی تخیلی از نویسنده و کارگردان اول است ، اندرو پترسون. بازیگران استلا مک کورمیک به عنوان فای کراکر ، یک دانش آموز دبیرستانی ، مجذوب همه چیزها علمی و تخیلی علمی ، و جیک هوروویتس به عنوان اورت اسلون ، دی جی رادیو سریع محلی صحبت می کند. این فیلم که در اواخر دهه 50 در شهر خیالی Cayuga ، نیومکزیکو برگزار شد ، این فیلم داستان فی و اورت را طی یک شب دنبال می کند ، زیرا آنها سیگنال رادیویی مرموز را کشف و تحقیق می کنند که می تواند عواقب ناگواری برای آنها و شهر داشته باشد.

اولین فیلم این فیلم داستان را در محدوده یک برنامه تلویزیونی داستانی به نام placesتئاتر پارادوکسبا ادای احترام به عزیزان راد سرلینگ نمایش علمی تخیلی رمز و راز ، منطقه گرگ و میش. در واقع ، کل فیلم نامه ای عاشقانه به اواخر دهه 50 داستان های علمی علمی و به ویژه است منطقه گرگ و میش. نام Cayuga ، شهری که در آن برگزار می شود از نام شرکت تولید کننده Serling گرفته شده است که مسئول نمایش و نام ایستگاه رادیویی در فیلم گرفته شده است ، WOTW یک گره به علمی تخیلی کلاسیک است ، جنگ های جهانی. مطمئناً تعداد بیشتری از طرفداران علمی تخیلی مشتاق تر هستند.

سکانس افتتاحیه ، مجموعه ای از عکسهای ردیابی جذاب به دنبال کاریکاتاتیک ، سریع صحبت کردن اورت ، رادیو دی جی محلی به داخل و از طریق سالن دبیرستان Cayuga است ، جایی که تیم بسکتبال مدرسه ، گروه و مجذوبان برای بازی مهم در حال گرم شدن هستند. کل شهر در حال گردهمایی برای این رویداد است که هوای پیش بینی و هیجان در هوا ضخیم است. این آمریکای کوچک است که هنوز احساس ساده لوحی و بی گناهی می کند. این جنبش حقوق مدنی ، وحشت ویتنام و یا نسل جوان رونق کودک با عشق آزاد به سن می رود ، بدون تغییر و بیدار است. راک اند رول هنوز صمغ حباب ، جک بوکس های Wurlitzer و Brylcreem است. اگر واقعاً آن آمریکا همیشه وجود داشته است.

فیلم پیشنهادی  The New Mutants خلاصه داستان جدیدی را ارائه می دهد که به یکی از مردان X اشاره می کند

ما بعداً با فای کراکر آشنا می شویم که او ضبط نوار فیلم جدید خود را به اورت نشان می دهد و ما آنها را از ورزشگاه دور می کنیم ، به دور از سر و صدا و هیجان ، به سکون نسبی شب. آنها اتفاق می افتند که مردم هنگام ضبط تلفن تلفنی ، که در آن Fay به صورت پاره وقت به عنوان اپراتور کلید برق مشغول ضبط صدا با ضبط کننده ضبط صدا است. این زمان از ارتباطات آنالوگ است ، جایی که همه تماسهای تلفنی نیاز به تماس با اپراتورهای سوئیچینگ را دارند که تعداد لازم را از شما درخواست می کنند و شما را به محل صحیح وصل می کنند. این دنیایی به دور از تلویزیون و تلفن های ریز است که می توانستید به هر کس و در هر زمان و هر زمان دیگری دسترسی پیدا کنید. ایده چنین فناوری حتی توسط اورت مسخره می شود ، زیرا فی در یک مقطع با هیجان حیله گرانه توصیف می کند ، پیش بینی های انجام شده در “کتاب های علمی” که می خواند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *