دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: Willy’s Wonderland – “اگر مهربان باشید ، می توانید بگویید این ادای احترامی به علاقه مندی های فرقه فیلم B 80s است”

نیکولاس کیج یک راننده ساکت و بدون نام را بازی می کند سرزمین عجایب ویلی. پس از اینکه اتومبیل وی دچار چند لاستیک لاستیک شده و خراب شد ، او دیگر قادر به پرداخت هزینه تعمیرات نیست و با یک شب ماندن در یک رستوران محلی محلی خانوادگی به نام Willy’s Wonderland برای انجام نظافت موافقت می کند بدهی خود را پرداخت کند. همانطور که کار خود را آغاز می کند ، او کشف می کند موجوداتی مکانیکی که در رستوران آهنگ های تولدت مبارک می خوانده اند همان چیزی نیستند که به نظر می رسد. اقامت شبانه او به نبردی برای بقا علیه شخصیتهای مکانیزه کودکان بدل می شود که توسط قاتلان زنجیره ای که زمانی در پارک مالک بودند و در پارک کار می کردند ، در یک مراسم شیطانی مناسب خودکشی کرده اند ، به زندگی ادامه می دهد.

مهربان باشید ، می توانید بگویید سرزمین عجایب ویلی ادای احترامی به موارد مورد علاقه فرقه فیلم B دهه 80 است دلقک های قاتل از فضای خارج یا منتقدین. همچنین می توانید بگویید که Willy’s مشتق است ، با تنبلی نوشته و اعدام می شود ، اما به هر حال خیلی سخت هم تلاش می کند.

این فیلم دارای عناصر معمول ترسناک فرسوده است ، مانند گروهی از نوجوانان عصیانگر که یکی پس از دیگری انتخاب می شوند ، مانند کلانتر شهر بدخلقی ، با بازی بث گرانت از دونی دارکو و صاحب ملک ثروتمند شیطانی ، با بازی ریک ریتز . جعبه ها علامت گذاری شده اند و با حضور نیکلاس کیج ، می توانید حداقل به امید یک تفریح ​​احمقانه و لذت بخش بخشیده شوید. اما این سرگرمی هرگز ظاهر نمی شود و حتی با گذشت زمان کمتر از 90 دقیقه از فیلم ، طولانی و کشیده احساس می شود. شاید فیلمنامه به عنوان بخشی از گلچین ترسناک تلویزیونی ، مانند مجموعه تلویزیونی Creepshow بهتر ارائه شده باشد. می توان این داستان را به موارد ضروری خلاصه کرد و فرصتی برای بی حوصلگی و معاینه باقی نگذاشت.

فیلم پیشنهادی  دانیل کالوویا و لاکیت استنفیلد را در تریلر فیلم Judas and the Black Messiah تماشا کنید

این بازی ها به اندازه کافی بازیگران جوان حامی بازی هستند که بدون شک امیدوارند این فیلمی باشد که روزی باید امیدوار باشند فراموش شود ، درست مثل جنیفر انیستون برای ظاهر او در Leprechaun، جورج کلونی که در بازگشت گوجه فرنگی قاتل! یا نیکولاس کیج که در سرزمین عجایب ویلی.

Willy’s Wonderland بدیهی است کیچ در اردوگاه بالا را هدف قرار می دهد اما نتواند به این هدف متعهد شود و به همین دلیل لحظات عجیب و غریب (که چند مورد از آنها وجود دارد) احساس گم شدن می کنند. صحنه ای وجود دارد که کیج در حالی که مشغول بازی در یک ماشین پین بال بود و بدون هیچ دلیل مشخصی به آنجا برمی گشت ، در حال رقصیدن بود. این از لحاظ تئوری خوب است ، اما از حد بالا بودن آن کوتاه است که خنده دار است و احساس عجیب و غریبی دارد ، و برای مدت طولانی مانند یک خویشاوند مست در دستگاه کارائوکه کریسمس ادامه می یابد. ترس های پرش احساس پوکی و اجباری می کنند زیرا فیلم بیننده را به سمت خود نمی کشاند ، بنابراین وقتی یک چیز از پشت چیز دیگری بیرون می زند ، شانه های خود را بالا می اندازید و فکر می کنید که چه مدت بیشتری مانده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *