دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و مرور: گارد قدیمی – “سریع گام و گرافیک”

The Old Guard یک تریلر اکشن فانتزی با بازی Charlize Theron است که از اواخر با اعتبارهای اخیر مانند Fast & Furious 8 ، Atomic Blonde و البته Mad Mad: Fury Road به نام او ، تا حدودی به یک ستاره اکشن تبدیل شده است.

گارد قدیم داستان تیمی از مزدوران بی جا را دنبال می کند که برای قرن ها مخفیانه مبارزه کرده اند تا در برابر انواع انسانها از مسیرهای تاریک مختلف دور بمانند. در روز مدرن ، این تیم دو برابر شده است و سازمانهایی که مایل به سوء استفاده از جاودانگی خود برای سود پولی هستند ، تحت پوشش تحقیقات دارویی ، به سود کلیت بشر در معرض خطر جهان قرار می گیرند. این تیم برای محافظت از راز خود باید به یک مأموریت خطرناک بپردازد و به تلاش خود ادامه دهد.

از اولین صحنه ای که ما با این مزدوران جاودانه آشنا می شویم ، همه از نظر نقشه و پیشرفت شخصیت از لحاظ تعداد و عابر پیاده بسیار احساس می شوند. اندی ، شخصیت شارلیز ترون ، شیرینی شیرینی باقلوا را می خورد. ظاهراً این “چیز” او است. به غیر از اینکه چیز دیگری در مورد شخصیت او وجود ندارد ، گفتنی نیست ، غیر از اینکه او بسیار ، بسیار پیر ، زشت و خیره از فاصله است ، در حالی که به شخصیت های دیگر اجازه می دهد تکه های گسترده ای از نمایش را به ما تحویل دهند.

یک قانون طلایی در نوشتن وجود دارد که می گوید “باید نشان دهید و نه بگویید”. متأسفانه ، گارد قدیمی بیشتر وقت خود را صرف شکستن این قانون می کند. این امر به معنای هوشمندی در بین مخاطبان خود فرض نمی کند. صحنه های فلاش بک استیشن باید به تنهایی کافی باشد ، اما نویسندگان احساس کردند که شخصیت های محیطی در هنگام پخش ، آن صحنه ها را توضیح می دهند. ما کاملاً از آنچه اتفاق می افتد تشکر می کنیم ، ممنون ، ما آن را مشاهده می کنیم. این تصور را ایجاد می کند که فیلم به منطق درونی خود اعتقادی ندارد. در نتیجه ، بخش هایی از فیلم مانند دنباله های مکرر نمایش های تلویزیونی احساس می کنند که توضیح هفتگی درباره فرض آنها ، مانند A-Team یا نسخه 70s The Incredible Hulk را ارائه دادند.

توالی اکشن سریع گام و گرافیکی است. به محض شروع جنگ ، فیلمبرداری به حالت دستی (بورن) می رود که انرژی جنبشی به عمل می دهد. این نیز از بالاترین سطح است و از شما استقبال می شود اگر دوست دارید شخصیت های اصلی خود را بی نیاز جلوی مخالفان خود قرار دهند تا آنها را روی شانه های خود پرتاب کنید یا شخصی را در صورت نزدیک شلیک کنید ، به وضوح آنها را می کشد تا فقط آنها را بکشند تا آنها را به عنوان فینال بزنید. ‘ پاداش فوق العاده کشتن حرکت. اگر هنوز هم با بازی “خیابان جنگنده” واقعاً سرگرم هستید ، آیا برای معالجه آماده هستید. بیشتر مخاطبان مدرن وقتی چنین تصویری را تحت الشعاع قرار گرفتن از خود نبرد قرار نمی دهند ، پذیرش چنین مواردی را در اکثر اقدامات برتر دارند. به عنوان مثال ، دنباله نبرد عالی پله ها در Captain America Marvel’s Captain America: War Civil یا صحنه نجات و تعقیب ماشین در استخراج اخیر Netflix. برادران Russo وقتی نوبت به فیلمبرداری نزدیک صحنه های جنگی نزدیک چهارم می رسد ، نوار را خیلی زیاد کرده اند. بخش عمده ای از اقدامات نمایش در اینجا احساس می کند بیش از حد رقصنده است و شخصیت ها همچنان متوقف می شوند تا سریعاً گره بزنند قهرمان یا گره شمشیر بالیکتی که به چیزی خیره شده و نگاهشان را جلب می کنند. آنها به وضوح قصد جان ویك را داشتند اما فقط به تعادل دست یافتند.

فیلم پیشنهادی  دیوید تنانت و مایکل شین برای Good Omens: Lockdown باز می شوند

پیشرفت شخصیت کمی غیر از برخی از طوفانهای بسیار سنگین وجود دارد که احساس خستگی می کنند و از صفحه تخته ای از “یادداشت های پس از آن” انتخاب می شوند. جدید این همه شخصیت جاودانگی ، نیل با بازی If Beale Street Could Talk’s Kiki Layne یک “سرباز خوب” است. ما این را می دانیم زیرا او به میهمان خود می گوید “احترام بگذارند” زیرا وارد خانه ای در افغانستان می شوند که کاملاً مسلح است و به دنبال بازجویی از افراد داخل است. شوخی نمی کنم. ما می دانیم که هری مین هری پیلر شرور است زیرا الف) او انگلیسی و ب) او مدیرعامل “شرکت بزرگ داروسازی” است. به نظر نمی رسد که هیچ یک از شخصیت ها قوس های قابل تشخیصی را برای طی کردن داشته باشند. همانطور که ما آنها را پیدا می کنیم ، تقریباً چگونگی ترک آنها است. تنها سؤالاتی که وجود دارد ، کدام یک خواهند مرد و این چه مدت ادامه دارد؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *