دسته‌ها
دانلود فیلم

نمایش تلویزیونی Halo از Showtime به + پارامونت + منتقل می شود

ViacomCBS اعلام کرد که مجموعه درام اصلی آینده بسیار مورد انتظار است سلام اولین بار به طور انحصاری در پارامونت +. زمان نمایش سریال را با مشارکت تولید می کند 343 صنایع و تلویزیون آمبلین. HALO که در حال حاضر در بوداپست در حال تولید است ، قرار است در اوایل سال 2022 برای اولین بار در پارامونت + پخش شود. اعلامیه امروز توسط دیوید نوینز، مدیر ارشد خلاقیت ، CBS و رئیس و مدیر ارشد اجرایی ، Showtime Networks Inc.

بر اساس حق امتیاز نمادین Xbox (R) ، حماسه و بازیگران شخصیت Halo’s در این مجموعه درام اصلی جدید زنده می شوند. Halo چطور مردم در مورد بازی های ویدیویی فکر می کنند و با فروش بیش از 81 میلیون نسخه در سراسر جهان ، به یک پدیده سرگرمی جهانی تبدیل شده است. در اقتباس از مجموعه تلویزیونی جدید ، HALO در جهانی که برای اولین بار در سال 2001 شکل گرفت ، رخ می دهد و یک درگیری حماسی قرن 26 بین بشریت و یک تهدید بیگانه به نام میثاق را نمایشی می کند. HALO داستان های شخصی عمیق ترسیم شده را با اکشن ، ماجراجویی و یک چشم انداز کاملاً تصورآمیز از آینده می بافد.

این سریال ستاره دار است پابلو شريبر (خدایان آمریکایی) به عنوان استاد ارشد اسپارتان جان -117 ، Natascha McEhhone (CALIFORNICATION) به عنوان دکتر هالزی ، خالق درخشان ، متضاد و غیرقابل کنترل ابر سربازهای اسپارت ، و جن تیلور (Halo Game Series، RWBY) به عنوان کورتانا ، پیشرفته ترین هوش مصنوعی در تاریخ بشر و بالقوه کلید بقای نژاد بشر. ستاره های اضافی شامل Bokeem Woodbine (فارگو) ، شعبانا عظمی (آتش)، ناتاشا کالزاک (جادوگر) ، خاکستری زیتونی (تحقیقات نیمه ماه) ، یرین ها (شکست ریف) ، بنتلی کالو (انتقام جویان: عصر اولترون) ، کیت کندی (فاجعه)، چارلی مورفy (Blinders Peaky) و دنی ساپانی (ادبیات کم کیفیت).

فیلم پیشنهادی  یهودا و مسیح سیاه پوستر جدیدی دریافت می کند

“از همه نگاه های اولیه ای که مشاهده کردیم ، کاملاً واضح است که HALO یک هیجان سواری بصری خیره کننده است و در قصه پردازی پرچین و شخصیت محور لنگر می اندازد ،” گفت Nevins. “با چنین جذابیت فوق العاده ای برای هر مخاطب ، ما متوجه شدیم که HALO توانایی تبدیل شدن به یک نمایش مشخص برای گسترده ترین پلت فرم پخش در ViacomCBS – پارامونت جدید + را دارد. و SHOWTIME مشتاقانه منتظر ادامه تولید این سریال باورنکردنی با 343 و Amblin برای پارامونت + است. “

“این سفر قابل توجهی برای آوردن جهان HALO به تلویزیون بوده است و ما از ادامه همکاری خود با SHOWTIME و معرفی شخصیت ها و دنیای حماسی خود به پلتفرم پارامونت + بسیار خوشحالیم.” گفت بانی روزs ، معاون شرکت و رئیس استودیو 343 صنعت. “پارامونت + چشم انداز بلند پروازانه ای برای آینده خود دارد که آن را به خانه ای مناسب برای HALO و طرفداران گسترده ما تبدیل می کند.”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *