دسته‌ها
دانلود فیلم

نمایش تلویزیونی Obi-Wan Kenobi جوئل اجرتون ، كومیل نانجیانی ، موسی اینگرام ، اوشیا جكسون جونیور ، سونگ كانگ و بسیاری دیگر

در آگوست 2019 در نمایشگاه D23 ، لوکاس فیلم بازگشت را اعلام کرد ایوان مک گرگور در نقش برجسته استاد جدی اوبی وان کنوبی برای یک مجموعه رویداد ویژه در دیزنی +. با عنوان رسمی اوبی وان کنوبی، این سریال 10 سال پس از وقایع دراماتیک آغاز می شود Star Wars: Revenge of the Sith آناکین اسکای واکر در جایی که با بزرگترین شکست خود ، سقوط و فساد بهترین دوست خود و شاگرد جدی روبرو شد ، شیطان لرد دارت ویدر را بد کرد. این سریال به کارگردانی دبورا چو، که قسمت های به یاد ماندنی را پشتیبانی می کند ماندالوریایی فصل 1 ، و فیلمبرداری آن در آوریل آغاز می شود.

فیلم پیشنهادی  Arrow Video FrightFest 2020: روز 4 - جیسون برزیلی ، آدمخواران آوسی و پارک آبی محصور در انبار

هایدن کریستنسن به عنوان بازگشت دارث ویدر برای اوبی وان کنوبی و اکنون اخبار انتخاب جدید داریم.

موسی اینگرام ، جوئل اجرتون ، بونی پیسه ، كومایل نانجیانی ، ایندیرا وارما ، روپرت فرند ، اوشیا جكسون جونیور ، سونگ كانگ ، سیمون كسل و بنی صفدی همانطور که در توییتر اعلام شده است ، همه به بازیگران پیوسته اند.

جوئل اجرتون عمو اوون و بانی پیسه عمه برو خواهند بود. شایعه شده است که دارت تالون در این نمایش حضور دارد و من تعجب می کنم که آیا موسی اینگرام می توانست نقش او را بازی کند؟

فکر می کنید دیگران می توانند چه کسی بازی کنند؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *