دسته‌ها
دانلود فیلم

نیل مارشال درباره The Reckoning صحبت می کند

پیش از اکران آخرین فیلم وی در انگلستان حسابداری ، نیل مارشال صحبت در مورد میل به آزادی خلاق ، قرار دادن بانوی برجسته است شارلوت کرک از طریق جهنم ، عشق او به FrightFest و اصرار او برای ساختن دوباره کاری خشن و تشنه خون است.

THE RECKKING شما را در بازگشت به ژانر ترسناک می بیند. آیا این عامل مهمی در انتخاب فیلم بود؟

کاملا. بعد از کابوس Hellboy ، که یک تجربه خلاقانه عمیقا ناخوشایند در بسیاری از سطوح بود – من در ابتدا استخدام شده بودم تا زاویه وحشت را برای Hellboy بیاورم و هرگز اجازه چنین کاری را نداشتم – بنابراین من دچار خارش شدم که نیاز به خراش داشت. مدتی بود که دوست داشتم و به دلایل مختلف یک فیلم ترسناک دیگر بسازم ، یکی از آنها این بود که بتوانم چیزی را به FrightFest برگردانم ، زیرا من این جشنواره را خیلی دوست دارم. این احساس می کند که دوباره به خانه آمدم. تمام صحنه جشنواره یک هیاهو است ، دیدار با طرفداران ترسناک و تماشای فیلم های شگفت انگیز که در غیر این صورت ممکن است نبینید ، و من واقعاً این را از دست داده ام. بنابراین من می خواستم دوباره بخشی از آن باشم ، اما در عین حال می خواستم کاری متفاوت ، خلاقانه انجام دهم. اگر Hellboy پول زیادی داشت و هیچ کنترلی نداشت ، این کاملاً برعکس بود. تمام کنترلی که می توانم بخواهم ، اما بی پولی. اما این برای من یک سازش مناسب بود. این اولین فیلم واقعی نیل مارشال از Centurion یا حداقل بخش من از داستانهای هالووین است. و این هم شبیه کاری است که من قبلاً انجام داده ام و هم بسیار متفاوت است. من می خواستم به عنوان یک فیلمساز پاهایم را کمی دراز کنم ، یک چیز دراماتیک تر ، شاید کمی هنری تر را امتحان کنم و فقط در ژانر لذت ببرم.

فیلم پیشنهادی  برای پوستر جوش ترانک کاپون ، تام هاردی را ببینید

آیا موضوع طاعون بزرگ در قرن هفدهم انگلیس چیزی بود که شما همیشه به آن علاقه داشته اید؟

نمی توانم بگویم که تمام زندگی خود را برای انجام یک فیلم طاعون قرن هفدهم میل کرده ام. خود آفت فقط پس زمینه ای برای این داستان تشکیل می دهد. البته ، هنگامی که آن را می نوشتم ، نمی دانستم که جنبه طاعون چقدر مرتبط خواهد شد!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *