دسته‌ها
دانلود فیلم

هیولا – کریستینا ریچی برای بازی در یک فیلم ترسناک فوق العاده جدید

با همکاری Screen Screen ، یک سوپ مرغ برای شرکت Soul Entertainment ، Clay Epstein’s Film Mode Entertainment خبر از خرید هیجان جدید فوق العاده جدید ، هیولا، با بازی کریستینا ریچی (هیولا ، خواب آرام). اردوگاه کالین (محرمانه SPENSER) همبازی است. کریس سیورتسون (همه تشویق کنندگان باید بمیرند ، گمشده) کارگردانی است. فیلم توسط نویسنده است کارول چرست.

مرکز MONSTROUS یک زن آسیب دیده است که با پسر 7 ساله اش از شوهر سابق بد دهن خود فرار می کند. آنها در پناهگاه جدید و دور افتاده خود دریافتند که با یک هیولای بزرگتر و وحشتناک تر برخورد می کنند.

“ما از اینکه با Screen Media on MONSTROUS ، یک فیلم سینمایی هیجان انگیز ، تجاری و تجاری مناسب ، با روشی تازه و جدید در یکی از محبوب ترین ژانرهای جهان همکاری می کنیم ، بسیار خوشحالیم. استعداد بی نظیر کریستینا ریچی با گروهی ماهر از فیلمسازان و فیلمنامه خارش دار ، دستورالعمل موفقیت است که مخاطبان را در همه جا خوشحال خواهد کرد. “ گفت اپشتین.

فیلم پیشنهادی  زیر نور نور ژانگ ییمو تریلر پیدا می کند

“کارول چرست یک شخصیت ژانر برجسته را خلق کرد که کریستینا ریچی آن را در یک نمایش مسحورکننده و عمیقاً احساسی زنده می کند” سیورتسون گفت.

رابرت یوكوم ، ساشا یلون و بی آی. روزن در کنار جانی رمو در حال تولید هستند. Sivertson و Aperture Entertainment’s Adam Goldworm (MY FRIEND DAHMER) در کنار Omer Paracha ، Sean Reilly ، Clay Epstein ، Craig Albrecht ، Carol Anne Watts و Adam Sigal از Scarlett Pictures و Galen Christy و Mark Silba از High Octane Pictures تهیه کنندگی اجرایی را بر عهده دارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *