دسته‌ها
دانلود فیلم

هیولا – کریستینا ریچی برای بازی در یک فیلم ترسناک فوق العاده جدید

با همکاری Screen Screen ، یک سوپ مرغ برای شرکت Soul Entertainment ، Clay Epstein’s Film Mode Entertainment خبر از خرید هیجان جدید فوق العاده جدید ، هیولا، با بازی کریستینا ریچی (هیولا ، خواب آرام). اردوگاه کالین (محرمانه SPENSER) همبازی است. کریس سیورتسون (همه تشویق کنندگان باید بمیرند ، گمشده) کارگردانی است. فیلم توسط نویسنده است کارول چرست.

مرکز MONSTROUS یک زن آسیب دیده است که با پسر 7 ساله اش از شوهر سابق بد دهن خود فرار می کند. آنها در پناهگاه جدید و دور افتاده خود دریافتند که با یک هیولای بزرگتر و وحشتناک تر برخورد می کنند.

“ما از اینکه با Screen Media on MONSTROUS ، یک فیلم سینمایی هیجان انگیز ، تجاری و تجاری مناسب ، با روشی تازه و جدید در یکی از محبوب ترین ژانرهای جهان همکاری می کنیم ، بسیار خوشحالیم. استعداد بی نظیر کریستینا ریچی با گروهی ماهر از فیلمسازان و فیلمنامه خارش دار ، دستورالعمل موفقیت است که مخاطبان را در همه جا خوشحال خواهد کرد. “ گفت اپشتین.

فیلم پیشنهادی  فیلم مستندی جدید آدری هپبورن را تماشا کنید

“کارول چرست یک شخصیت ژانر برجسته را خلق کرد که کریستینا ریچی آن را در یک نمایش مسحورکننده و عمیقاً احساسی زنده می کند” سیورتسون گفت.

رابرت یوكوم ، ساشا یلون و بی آی. روزن در کنار جانی رمو در حال تولید هستند. Sivertson و Aperture Entertainment’s Adam Goldworm (MY FRIEND DAHMER) در کنار Omer Paracha ، Sean Reilly ، Clay Epstein ، Craig Albrecht ، Carol Anne Watts و Adam Sigal از Scarlett Pictures و Galen Christy و Mark Silba از High Octane Pictures تهیه کنندگی اجرایی را بر عهده دارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *