دسته‌ها
دانلود فیلم

هیو گرانت و سوفیا لیلیس به فیلم Dungeons and Dragons می پیوندند

هیو گرانت (آقا) و سوفیا لیلیس (این) به بازیگران Paramount و eOne بدون عنوان پیوسته است Dungeons & Dragons سازگاری ، فردی با دانش از معامله به TheWrap گفت. آنها همچنین اشاره کردند که گرانت شرور فیلم خواهد بود ، اما جزئیات بیشتری در این باره ارائه ندادند.

آنها خواهند پیوست کریس پاین، میشل رودریگز (فیلم های سریع و خشن) ، رگه-ژان پیج (برودگرتون) و عدالت اسمیت (کارآگاه Pokemon Pikachu). Hasbro / eOne و Paramount به طور مشترک این ویژگی را تولید و تأمین مالی می کنند و eOne در انگلیس و کانادا و Paramount در سایر نقاط جهان توزیع می شود.

جاناتان گلدشتاین و جان فرانسیس دلی کارگردانی و نوشتن متن بر اساس پیش نویس توسط مایکل جیلیو. جرمی لاتچام از طریق معامله خود با استودیوی eOne ، بازوی سرگرمی Hasbro ، در حال تولید است. Hasbro’s برایان گلدنر همچنین در حال تولید است.

Dungeons & Dragons یک حق رای دادن در زمینه سرگرمی های فانتزی است که با تخیل داستان نویسان در سراسر جهان تقویت می شود. بیش از 40 میلیون طرفدار از زمان انتشار اولین 46 سال پیش D&D با آن ارتباط برقرار کرده اند یا بازی کرده اند ، از جمله از طریق بازی های ویدیویی و سرگرمی های جریان مستقیم در Twitch و YouTube.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی: The Final Stand - "یک فیلم جنگی محکم و زیبا."

جزئیات طرح مبهم است ، اما سال گذشته اشاره شد که آن را دنبال خواهد کرد “گروه ماجراجویانی که به دنبال Eye of Vecna ​​هستند ، یک اثر مصنوعی قدرتمند که به اولین روزهای بازی برمی گردد. وکنا یک خدای قدرتمند است که دست و چشم او (بقایای مربوط به زمانی که وکنا یک انسان فانی بود) قدرت غیرقابل گفتنی می دهد. دست و چشم وکنا هزینهای سنگین دارند – برای استفاده از هر یک از مصنوعات ، کاربر باید چشم یا دست موجود خود را برداشته و سپس مصنوع را جایگزین کند. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *