دسته‌ها
دانلود فیلم

ویژگی های تمرکز ، دوقلوهای خاموش را برمی دارد

ویژگی های کانونی حقوق جهانی را کسب کرده است دوقلوهای خاموش، که اولین کارگردان انگلیسی زبان است اگنیسکا اسموچینسکا (فریب). بازیگر لتیتیا رایت (پلنگ سیاه) و تامارا لورنس (The Gurney ، The Long Song) به عنوان عنوان خواهران دوقلو ، توسط این فیلم نوشته شده است آندره سیگل و بر اساس کتاب است دوقلوهای خاموش توسط مارجوری والاس. Focus Features این فیلم را در ایالات متحده توزیع می کند و Universal Pictures International در سطح بین المللی توزیع می کند.

این فیلم اخیراً در لهستان پیچیده شده و توسط Madant’s Klaudia Smieja-Rostworowska ، Extreme Emotions ‘Ewa Puszczyńska ، 42’s Ben Pugh ، Joshua Horsfield ، Kindred Spirit’s Anita Gou ، Alicia van Couvering و Letitia Wright تهیه شده است. این فیلم توسط Kindred Spirit تأمین مالی و توسط م Instituteسسه فیلم لهستان ، مجری Inwestycje و Cofiloisir تأمین مالی شده است. 30WEST بودجه را ترتیب داد و حقوق ایالات متحده را نشان داد. تهیه کنندگان اجرایی شامل تامارا لاورنس هستند. کیتی اندرسون ، جیک کارتر و ترور گروت از 30WEST. آندره سیگل چارلی موریسون؛ و مارجوری والاس.

فیلم پیشنهادی  School’s Out Forever - تصاویر جدید فیلم جدید مدرسه آخرالزمانی را ببینید

Kiska Higgs ، رئیس تولید و تملک ها ، گفت: “آقا یک فیلمساز خیره کننده از نظر بصری و فوق العاده حساس است که با دوقلوها رفتار می کند ، به طوری که بسیار سخت مورد قضاوت قرار می گیرد ، به عنوان دختران معمولی با تخیلات خارق العاده. او دنیایی درخشان و جادویی برای ستارگانش خلق کرده است که در آن آنها مضامین عشق ، اشتیاق ، هویت و معنای واقعی داشتن یک “نیمه دیگر” را کشف می کنند. ”

سیمون گلدبرگ و رازوانا اکرم در SMB در SMB ، برایان کیلب در Eisner و Tomasz Przybecki با Focus Features در مورد این قرارداد مذاکره کردند.

از شما برای پشتیبانی از Live for Films (LFF) هنگام سفارش با استفاده از لینک زیر متشکریم. همانطور که LFF Associate آمازون از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کند. اگر از adblocker استفاده می کنید لینک را مشاهده نمی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *