دسته‌ها
دانلود فیلم

ویگو مورتنسن ، لئا سیدوکس و کریستن استوارت به جنایات آینده دیوید کروننبرگ پیوستند

جنایات آینده فیلم جدید از است دیوید کروننبرگ. او در حال نوشتن و کارگردانی هیجان انگیز علمی-تخیلی جدیدی است که در آن بازی خواهد کرد ویگو مورتنسن ، لئا سیدوکس ، کریستن استوارت ، اسکات سپیدمن ، ولکت بانگویی ، دون مک کلار و لیحی کورنوسکی. فیلمبرداری این تابستان در یونان آغاز می شود.

آخرین مهلت اخبار و جزئیات طرح زیر را داشت.

به نظر می رسد کمی دوست داشتنی از ترس بدن Cronenbergian سر راه ما قرار خواهد گرفت. این اولین فیلم علمی تخیلی اصلی توسط کروننبرگ از سال 1999 است eXistenZ.

“من با آینده تجارت ناتمامی دارم” کروننبرگ گفت.

“کار با دیوید کروننبرگ به معنای سفر در زمینی است که هیچ کس قبلاً به آنجا نرفته است” گفت رابرت لانتوکسانی که تولید می کنند “هر یک از همکاری های ما یک ماجراجویی شورانگیز بوده است و دیدگاه تزلزل ناپذیر دیوید همان چیزی است که در سینمای واقعی رقم می خورد.”

Crimes of the Future همچنین چهارمین همکاری لانتوس و کروننبرگ است که در شرق وعده ها ، eXistenZ و Crash همکاری کردند. استیو سولوموس تهیه کننده مشترک است و پانوس پاپاهادزیس تهیه کننده مشترک Argonauts Productions مستقر در آتن است. از تهیه کنندگان اجرایی می توان به جو آیکونو ، تورستن شوماخر ، پیتر توش ، کریستل کانان ، آیدا تاننیان ، ویکتور لووی و ویکتور هدیدا اشاره کرد. بانی دو و لورا لانكتری تولید همكار هستند.

فیلم پیشنهادی  The Killing of Two Lovers - تریلر درام جدید Robert Machoian را تماشا کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *