دسته‌ها
دانلود فیلم

پادکست فیلمنامه ای Batman Unburied جنبه های تاریک روانشناسی بروس وین را بررسی خواهد کرد

Spotify ، برادران وارنر ، و DC اعلام کرده اند که نویسنده / تهیه کننده / کارگردان سینما و تلویزیون دیوید اس. گویر (Batman Begins) با درام صوتی جدید به شهر گاتهام بازمی گردد بتمن دفن نشده است. گویر داستان این مجموعه را آغاز کرد و به عنوان تهیه کننده اجرایی پروژه را شبان می دهد.

این مجموعه اولین پروژه از توافق چند ساله شرکت ها برای تولید و توزیع یک صفحه اصلی از پادکست های نوشتاری روایت است. Spotify به عنوان بستر انحصاری Batman Unburied که توسط شرکت تولید کننده Goyer’s Phantom Four در ارتباط با محتوای روبان آبی Warner Bros. ساخته و تولید می شود ، خدمت خواهد کرد. Phantom Four’s Keith Levine همچنین در کنار گویر به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت خواهد کرد.

فیلم پیشنهادی  کوتاه کوتاه: فرانکنشتاین با جک ریپر در Creatures Of Whitechapel ملاقات می کند

جزئیات خاص تحت هیچ مشکلی نگهداری نمی شوند ، اما این مجموعه جنبه های تاریک روانشناسی بروس وین را بررسی خواهد کرد.

“من مدتی طرفدار پادکست های داستانی بوده ام و به دنبال داستان مناسب بودم – بازگشت به بتمن فرصت عالی به نظر می رسد ،” گفت گویر. “ما از مزایای منحصر به فرد صوتی برای جستجوی اعضای کابوس بیشتر گالری Rogues شوالیه تاریکی استفاده خواهیم کرد.”

“دیوید گویر یک استعداد استثنایی است ، و ما نمی توانیم به هیچ رهبر بهتری فکر کنیم تا از امکانات بی نهایت پادکست استفاده کند تا نزدیک به 300 میلیون کاربر Spotify را در سراسر جهان به عنوان یک حماسه بتمن به ارمغان آورد. نظر داد سپیده استروف، مدیر ارشد بازاریابی محتوا و تبلیغات ، اسپاتیفای.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *