دسته‌ها
دانلود فیلم

پست اسپانسر شده: ستارگانی که فیلم را به جای سیگار کشیدن ترجیح می دهند

در دنیای سینما ، سیگار کشیدن در کنار الکل و همچنین مصرف مواد مخدر از جایگاه ویژه ای برخوردار است. سیگار کشیدن چه در سر صحنه باشد و چه در حوادث ، قبلاً امری عادی تلقی می شد ، اما در چند سال گذشته ، ستاره های هالیوود در مورد این عادت بد تجدید نظر می کنند و در مورد سبک زندگی سالم خود جدی ترند. در چند سال گذشته ، مطالعات بیشتر درباره اثرات سو effects سیگار بر بدن انسان باعث آگاهی افراد مشهور شده است. Vaping ، این روزها به عنوان کارآمدترین و مضرترین گزینه برای سیگار کشیدن در نظر گرفته شده است. با استفاده از بهترین آبمیوه CBD و مایعات الکترونیکی با رایحه ، در فرهنگ فیلم نیز محبوب شده است.

کار بازیگری شین در سن 9 سالگی مناقصه هنگامی آغاز شد که وی در کنار پدر مشهور خود مارتین شین در فیلم تلویزیونی “اعدام خصوصی اسلاویک” بازی کرد. در رسانه ها ، شین به دلیل فیلم ها و سریال های موفق خود نه تنها مورد بحث نبود بلکه از طریق عشق و علاقه به الکل ، سیگار و مواد مخدر نیز برای خود شهرت زیادی به وجود آورد. تهدیدی از سوی مقامات کانادایی ، سیگاری زنجیره ای Sheen را به سیگار الکترونیکی کشاند ، در طول برنامه مرحله ای خود ، که با آن تورهای ایالات متحده آمریکا و کانادا را گشت و گذار کرد ، نمی توانست در هنگام اجرا از کشیدن سیگار جلوگیری کند.

فیلم پیشنهادی  نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Willy Wonka، Rugrats، Boogie، Vision of Eight، Pickup on South Street، Just a Gigolo و موارد دیگر

مقامات تورنتو خواستند جلوی این کار را بگیرند و شین را به جریمه نقدی در حدود صد هزار دلار تهدید کردند. این تهدید جواب داد و ستاره جهانی بی درنگ به سیگارهای الکترونیکی روی آورد. او حتی مارک سیگار الکترونیکی خودش را داشت به نام NicoSheen اما در این بین ، این مارک دیگر فروخته نمی شود و چارلی شین کاملاً روی بازیگری متمرکز است.

تام هاردی ستاره هالیوود از سال 2014 به عنوان بخشی از جامعه بخارپوشان شناخته شده است. وسوسه سیگار کشیدن یا نوشیدن الکل از طریق مهمانی های بعد از نمایش و رویدادهای افراد مشهور حضور عظیمی در زندگی هاردی پیدا کرد. پس از ازدواج با شارلوت رایلی بازیگر زن در سال 2014 و شروع به تشکیل خانواده و خداحافظی با سیگار کشیدن کرد. او موفق شد از رگه های درخشان خلاص شود و از آن زمان ، او یک خریدار پرشور بود.

دی کاپریو را پیشگام vaping در دنیای فیلم ها می دانند. در اوایل سال 2010 ، او به عنوان یکی از اولین دست اندازهای هالیوود با یک سیگار الکترونیکی دیده شد. چه در ساحل ، چه در صحنه فیلم یا دوچرخه ، برنده آکادمی همیشه بخار خود را با خود دارد. حتی در حین مراسم اهدای جوایز ، ما او را با اعتقاد راسخ قاطعانه دیده ایم. در مصاحبه های متعدد ، لئوناردو دی کاپریو توضیح داد که چقدر خوشحال است که از توتون به سیگار الکترونیکی تبدیل شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *