دسته‌ها
دانلود فیلم

پسران در ماه سپتامبر برمی گردند

آمازون نخست فیلم امروز اعلام کرد که طنز ابرقهرمان آمار پسر ها سه قسمت اول از فصل دوم آن جمعه ، 4 سپتامبر 2020 برگزار خواهد شد. قسمتهای جدید هر جمعه با حضور در فینال فصل حماسه در 9 اکتبر در دسترس خواهد بود. میزبان فصل دو ستاره مهمان پاتون اووالالتکه به فصل یک نگاهی دوباره انداخت و همچنین نکات مربوط به فصل آینده را حذف کرد. سری هشت قسمت آمازون اورجینال در بیش از 200 قلمرو در سرتاسر جهان در Prime Video در دسترس خواهد بود و توسط استودیوهای Amazon Studios و Sony Pictures Television Studios با Point Grey Pictures ، Kripke Enterprises و Original Film تولید شده است.

رویداد امروز جریان همچنین حاوی پیش نمایش دزدکی از فصل جدید بود که اریک کریپکه تهیه کننده و بازیگر آن ، لحظات آغازین فصل دو را فاش کرد.

فیلم پیشنهادی  مقاله ویدئویی: چرا ما عاشق Robocop هستیم

https://www.youtube.com/watch؟v=-ga1vh4LnVI

خالق و تهیه کننده اجرایی اریک کریپکه می گوید ، “ما نمی توانیم صبر کنیم تا فصل دو به شما نشان دهیم. این دیوانه تر ، غریبه تر ، شدیدتر ، عاطفی تر است. در واقع ، این خیلی زیاد است – بنابراین جراح عمومی ** اصرار داشت که ما سه قسمت اول را در تاریخ 4 سپتامبر پخش کنیم ، و بعد از آن پنج قسمت دیگر را هفتگی پخش کنیم. ما می خواستیم قبل از اینکه دوز دیگری به شما بدهیم ، به شما فرصت دهیم تا هجوم آور ، هضم ، بحث و گفتگو کنید ، از ارتفاع پایین بیایید. ما فقط بهزیستی شما را در ذهن دارید. امیدوارم شما فصل را به همان اندازه که دوست داریم دوست داشته باشید.

** نه ، او نکرد. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *