دسته‌ها
دانلود فیلم

پیرس برازنان دکتر سرنوشت در فیلم Black Adam خواهد بود

دواین جانسون بالاخره به بازی آدم سیاه پس از چند سال از اجرای پروژه ضد قهرمان معمولاً در برابر او قرار می گیرد Shazam، اما برای فیلم جدید به نظر می رسد که او با برخی از اعضای گروه مبارزه خواهد کرد انجمن عدالت آمریکا – Atom Smasher (نوح سنتینئو) ، هاكمن (آلدیس هاج) ، Doctor Fate و Cyclone (کوینتسا سویندل)

اکنون THR در حال گزارش آن است پیرس برازنان (GoldenEye) در نقش دکتر Fate بازی خواهد کرد و من آن انتخاب را خیلی دوست دارم. کنت نلسون ، معروف به دکتر فات ، پسر یک باستان شناس که مهارت های جادوگری را به او آموختند و کلاه جادویی سرنوشت را به او دادند. شخصیتی که توسط گاردنر فاکس و هوارد شرمن، یکی از قدیمی ترین شخصیت های DC است که اولین بار در 1940’s More Fun Comics # 5 ظاهر شد.

فیلم پیشنهادی  صاحبان امتیاز باید بمیرند! پیش پرده فیلم Indie جدید با حضور استن لی را تماشا کنید

آدم سیاه دومین فیلم New Line / DC پس از سال 2019 است شازم! با دو شخصیت Shazam و Black Adam که در دنیای DC رقیب اصلی هستند.

جزئیات داستان کمیاب است اما کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت Jaume Collet-Serra. این پروژه به سمت آغاز تولید آوریل در آتلانتا پیش می رود.

از شما برای پشتیبانی از Live for Films (LFF) هنگام سفارش با استفاده از لینک زیر متشکریم. همانطور که LFF Associate آمازون از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کند. اگر از adblocker استفاده می کنید لینک را مشاهده نمی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *