دسته‌ها
دانلود فیلم

پیش نمایش تیزر فیلم Masters of the Universe: Revelation را مشاهده کنید

از تهیه کننده اجرایی کوین اسمیت، یک داستان حماسی می آید که همان جایی است که سریال دهه 80 متوقف شده و قدرت Grayskull را به جهان بازمی گرداند.

این با نبرد حماسی بین He-Man آغاز می شود (کریس وود) و اسکلت (مارک هامیل) که Eternia را شکسته و نگهبانان Grayskull را پراکنده می کند.

من تعجب می کنم که آیا او-مرد قسمت اصلی نمایش خواهد بود یا در بیشتر قسمتها با بقیه گروهی که به دنبال او هستند ، پنهان خواهد شد؟

این نمایش صدای صدای مارک همیل ، لنا هدی ، کریس وود ، سارا میشل گلار ، استیون روت ، دیدریش بادر ، گریفین نیومن ، تیفانی اسمیت ، هنری رولینز ، آلن اوپنهایمر ، سوزان آیزنبرگ ، آلیشیا سیلورستون ، جاستین لانگ ، جیسون میوز ، فیل لامار ، تونی تاد ، کری تابستان ، کوین مایکل ریچاردسون ، کوین کانروی و هارلی کوین اسمیت.

فیلم پیشنهادی  On The 3rd Day - تریلر فیلم ترسناک جدید آرژانتین را تماشا کنید

هامیل در این سریال نقش اسکلتور شرور را بازی خواهد کرد. هدی ستاره بازی تاج و تخت در نقش زن راست اسکلت ، Evil-Lyn بازی می کند. وود (Supergirl ، دنباله Airt’s Thirtysomething) شاهزاده آدام / او-مرد است و گلار و لیام کانینگام (بازی تاج و تخت) به ترتیب در نقش هم گروه های He-Man Teela و Man-at-Arms بازی می کنند. اوپنهایمر ، که در نمایش جدید نقش ماس من را بازی می کند ، صدای اسکلت در سریال He-Man 1983 بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *