دسته‌ها
دانلود فیلم

پیش پرده مستند جدید تینا ترنر را مشاهده کنید

توزیع کننده مستقل ارتفاع آوریل امسال از انتشار TINA در انگلیس و ایرلند خبر داده است. این فیلم در سینماها ، سرگرمی های خانگی در ارتفاع. فیلم و مستندهای آسمان نمایش داده می شود.

TINA آخرین جشن یک سوپراستار جهانی و پرتره صمیمی زنی است که برای تعریف حرفه ، هویت و میراث خود بر اساس شرایط خودش ، بر ناملایمات شدید غلبه کرد.

از اوایل زندگی حرفه ای خود به عنوان ملکه R&B تا تورهای فروش دهه 80 با رکوردشکنی در عرصه فروش ، تینا ترنر پرده را به عقب می کشاند تا ما را به دنیای خصوصی او دعوت کند به روشی که قبلاً هرگز انجام نداده است. TINA با آشکار کردن درونی ترین مبارزات خود ، و به اشتراک گذاشتن برخی از شخصی ترین لحظات خود ، رکورد تعیین کننده و الهام بخش یکی از بزرگترین بازماندگان موسیقی مدرن است.

فیلم پیشنهادی  سریال Discworld تری پراتشت یک اقتباس مهم تلویزیونی است

https://www.youtube.com/watch؟v=q9sCX2s8OLo

به کارگردانی کارگردانان برنده جایزه اسکار دن لیندسی و T.J. مارتین (UNDEFEATED ، LA 92) ، و توسط Lightbox تولید شد ، شرکت تولیدی که توسط تهیه کننده برنده جایزه اسکار سیمون Chinn (MAN ON WIRE ، جستجو برای SUGAR MAN ، WHITNEY) و تهیه کننده برنده جایزه Emmy Jonathan Chinn (LA 92 ، WHITNEY) تاسیس شد ، به همراه تهیه کننده نامزد ادی ، دایان بکر (THE FINAL Year، BELUSHI) TINA آخرین داستان بقا است – و یک داستان الهام بخش برای دوران ما.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *