دسته‌ها
دانلود فیلم

پیش پرده مستند جدید جان بلوشی را مشاهده کنید

زمان نمایش پیش پرده و پوستر مستند پیش رو را منتشر کرده است بلوشی.

این فیلم بلند به بررسی زندگی بسیار کوتاه استعداد یک نسل می پردازد جان بلوشی، که قلب و استخوان های خنده دار مخاطبان فداکار را تسخیر کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=ZMoI-e1dqrM

کارگردانی شده توسط آر جی کاترلر (Billie Eilish: The World’s a Little Blurry، the September Issue، The War Room) و تولید شده توسط جان باتسک (یک روز در ماه سپتامبر ، داستان تیلمن) ، این مستند پیش از آغاز اکران خود در روز یکشنبه ، 22 نوامبر ، ساعت 21 در جشنواره Cannes Classics 2020 ، جشنواره شیکاگو و AFI Fest نمایش داده می شود.

BELUSHI که با استفاده از نوارهای صوتی قبلاً ناشنیده گفته شد ، زندگی خارق العاده خود را از زبان همکاران ، دوستان و خانواده خود از جمله دن آیکروید ، جیم بلوشی ، پنی مارشال ، لورن مایکلز ، کری فیشر ، چوی چیس ، هارولد رامیس ، جین کورتین ، ایوان ریتمن و نازنین دبیرستان و همسر بعدی او جودی بلوشی. این بازدید از تئاتر شهر دوم در شیکاگو بود که بلوشی تماس واقعی خود را کشف کرد و از همان لحظه او به یک نیروی مهار نشدنی و پیشگام در دنیای کمدی تبدیل شد. با حرکت سیری ناپذیری که داشت وی را از National Lampoon’s Lemmings و Radio Hour به یکی از اعضای بنیانگذار بازی Saturday Night Live تبدیل کرد ، Belushi شمع را از دو طرف روشن نگه داشت. وی همزمان با فیلمبرداری از خانه حیوانات و تشکیل گروهی ، برادران بلوز ، هر شنبه شب همزمان در SNL ظاهر می شد. نتیجه: بلوشی در 30 سالگی در نمایش تلویزیونی شماره 1 بود ، شماره 1 کمدی در تاریخ فیلم و شماره 1 آلبوم ضبط شده در جهان را داشت. اما هرچه شهرت بلیشی افزایش یافت ، شیاطین او نیز بزرگ شدند و حتی همسرش جودی نیز نتوانست او را از مصرف مواد مخدر نجات دهد که در نهایت جان او را می گرفت. این فیلم ذات پیچیده و منفرد یک شمایل محبوب آمریکایی را که برای همیشه فرهنگ و کمدی را تغییر داده است ، به تصویر می کشد.

فیلم پیشنهادی  برخی از تصاویر و پوسترهای جدید Zack Snyder’s Army of the Dead را بررسی کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *