دسته‌ها
دانلود فیلم

چهارشنبه – تیم برتون در حال کارگردانی نمایش اسپاین آف خانواده Addams برای Netflix است

نت فلیکس و MGM / UA جدید را اعلام کرده اند خانواده آدامز کمدی بزرگسالان چهارشنبه که به صورت زنده به نمایش در می آید و دوشیزه مورد علاقه همه فارغ التحصیلان فریب را به عنوان یک بانوی برجسته تمام عیار مشاهده می کند. تیم برتون این مجموعه هشت اپیزودی را در اولین کارگردانی تلویزیونی خود کارگردانی خواهد کرد.

“چه این مجموعه تلویزیونی کلاسیک باشد ، چه فیلم های درخشان ، موزیکال اخیر برادوی یا حتی میهمانان آنها در Scooby Doo – هر وقت خانواده Addams روی صفحه بودند ، من آنها را تماشا می کردم ،” Netflix مدیر سریال های اصلی تدی بیاسلی در بیانیه ای گفت. “من دوست داشتم که در هر فرصتی ، آدامز اصطلاحاً” عادی بودن “را لرزاند. تمام وجود آنها یک انگشت میانی (متصل به یک دست مجسم) به وضعیت موجود بود. و هیچ کس نسبت به چهارشنبه آدامز سرکش ، آوانگارد و نمادین تر نبود. همانطور که چهارشنبه سکوت می کند ، من و تیم من مسئولیت ذاتی این را داریم که این شخصیت کاملاً یک نوع را برای هواداران قدیمی و جدید درست کنیم. ما اطمینان داریم که این گروه با استعداد در حالی که خود را برای جهان مخوف معروف به بزرگسالی آماده می کند عدالت او را ادا خواهند کرد.

“هنگامی که اولین بار زمین بازی Al Gough و Miles Millar را برای روز چهارشنبه شنیدیم ، مانند یک تیر از تیر کمان ، درست در قلبمان ضربه خوردیم. آنها لحن ، روح و شخصیت را میخکوب کردند ، اما راهی تازه به ما در این داستان دادند. این مجموعه هشت اپیزودی در آینده یک راز خسته کننده و فوق العاده طبیعی است که سالهای چهارشنبه دانشجویی در آکادمی عجیب Nevermore را ترسیم کرده است. تلاش های روز چهارشنبه برای تسلط بر توانایی های روحی در حال ظهور او ، خنثی کردن یک قتل عظیم هیجان انگیز که باعث ترس و وحشت در شهر محلی شده است ، و حل معمای خارق العاده ای که پدر و مادرش را 25 سال پیش درگیر خود کرده بود – همه اینها در حالی است که او در روابط جدید و بسیار درهم تنید body دانشجویی عجیب و متنوع “

“سپس با ما تماس گرفته شد كه كارگردان با بصیرت و طرفدار مادام العمر خانواده آدامز ، تیم برتون می خواهد با این سریال اولین كارگردانی تلویزیونی خود را انجام دهد. تیم سابقه داشته است که در مورد افراد خارجی از جمله ادوارد قیچی ، لیدیا دیتز و بتمن داستان های توانمند سازی می کند. و اکنون او دیدگاه منحصر به فرد خود را به روز چهارشنبه و همکلاسی های شبح وار او در آکادمی Nevermore به ارمغان می آورد. “

این تیم همچنین شامل اندرو میتمن برای 1.21 (خانواده Addams ، Alphas) ​​، Kevin Miserocchi (بنیاد تی و چارلز آدامز) ، Kayla Alpert (Code Black ، Up All Night) ، Jonathan Glickman برای Glickmania (RESPECT ، Addams Family 2) و گیل برمن (خانواده Addams ، Alphas).

فیلم پیشنهادی  مستند جالب - لرزش ها: ایجاد کمال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *