دسته‌ها
دانلود فیلم

چهار فیلم بعدی Welcome To The Blumhouse اعلام شده است

به دنبال پرتاب جهانی مورد انتظار به Blumhouse خوش آمدید ، Prime Video امروز فصل بعدی چهار فیلم از این مجموعه از هشت فیلم ژانر را که تولید شده است ، اعلام کرد استودیوی آمازون و تلویزیون Blumhouse جیسون بلوم. تخته سنگ عناوین هستند مانور به نویسندگی و کارگردانی آکسل کارولین ، سیاه مانند شب از کارگردان ماریت لی گو ، مادرس کارگردانی شده توسط رایان ساراگوسا و بینگو از کارگردان جیگی سائول گوئررو. تریلرهای مشکوک در سال 2021 در Prime Video در بیش از 240 کشور و سرتاسر جهان آغاز می شود.

برنامه “Welcome to the Blumhouse” میراث داستان پردازی ژانر اصلی ، برجسته و برجسته را امضا می کند که امضای Blumhouse است. این فیلم ها با محوریت موضوعات ناخوشایند ترسناک سازمانی و ترس های شخصی ساخته شده اند و عمیق ترین ترس مردم را برآورده می کنند. این مهیج های اجتماعی چشم انداز متمایز و چشم انداز منحصر به فردی دارند. شبیه به چهار فیلم اول این برنامه ، تخته سنگ با یک موضوع درون خطی ادامه می یابد و آن را به اولین برنامه فیلم های اصلی آمازون در Prime Video تبدیل می کند که از لحاظ موضوعی به هم متصل هستند. این فیلم ها همچنان در کنار بازیگران مستقر در نقش های استثنایی و تکان دهنده جدید ، فیلمسازان مهیج آینده و آینده را به نمایش می گذارند.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی: تنه - "تازه ، جسورانه و خلاقانه" و متلاطم ، زرق و برق دار و ناامید. همگی در یک زمان."

“با شروع موفقیت آمیز چهار فیلم اول این برنامه ، که انتظارات ما را پشت سر گذاشته است ، ما هیجان زده می شویم فصل بعدی را که در سال 2021 منتشر خواهد شد ،” گفت جنیفر سالکه ، رئیس استودیوی آمازون. “خارش ستون فقرات ، لبه هیجان صندلی های شما در این مجموعه عناوین بعدی ادامه دارد که مطمئناً مشتریان جهانی ما را سرگرم ، متعجب و شوک خواهد کرد.”

“ما از دیدن واکنش مخاطبان در سراسر جهان به فیلم های موجود در صفحه” Welcome to the Blumhouse “بسیار هیجان زده هستیم. ما نمی توانستیم افتخار کار این فیلمسازان با استعداد ، بازیگران و عوامل فیلم در همه فیلم ها باشیم. ” گفت جرمی گلد ، تلویزیون رئیس جمهور بلوم هاوس. “و ما هیجان زده ایم که موج بعدی فیلم ها و فیلم سازان خارق العاده را در راس آنها معرفی می کنیم.”

در حال حاضر ، در Prime Video ، اولین فیلم از اوایل این ماه با دروغ از نویسنده / کارگردان تحسین شده Veena Sud ، جعبه سیاه از نویسنده / کارگردان آینده دار Emmanuel Osei-Kuffour Jr. ، Evil Eye از کارگردانان جوان آینده دار آغاز شد. الان داسانی و راجیف داسانی و شب نواز از فیلمساز زو کویرک.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *