دسته‌ها
دانلود فیلم

چهل و یکمین دوره جوایز فیلم Critics ’Circle Film – Nomadland بهترین فیلم آنها در سال 2020 بود

فیلم جاده ای بداهه آمریکایی عشایر موفق به کسب سه نشان برتر از جمله فیلم سال در چهل و یکمین جوایز فیلم منتقدان لندن، که یکشنبه شب در یک مراسم مجازی برگزار شد. سرب فیلم فرانسیس مک دورمند در حالی که نویسنده-کارگردان بود ، به عنوان بازیگر سال انتخاب شد کلوئه ژائو برنده فیلمنامه نویس سال. وحشت دراماتیک تحسین شده انگلیسی سنت مود همچنین برنده سه جایزه شد: فیلم سال بریتانیا / ایرلند ، بازیگر زن سال بریتانیا / ایرلند برای مورفید کلارک ، و دستیابی به موفقیت فیلمساز بریتانیایی / ایرلندی برای نویسنده-کارگردان گلس رز.

https://www.youtube.com/watch؟v=HLgTua-o5Jg

برندگان مضاعف شامل Sarah Gavron’s درام بزرگسالان لندن سنگ، با بازیگر نقش اصلی زن بوکی باکرایی به عنوان مجری جوان بریتانیایی / ایرلندی سال و لوسی پردی جایزه دستاورد فنی برای بازیگران انتخاب شده است. استیو مک کوئین برای پنج سال خود به عنوان مدیر سال اهدا شد تبر کوچک فیلم ، در حالی که شان پارکز برای اولین درام از مجموعه بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سال ، حرا. ریز احمد برای کار در سال به عنوان بازیگر سال بریتانیا / ایرلند انتخاب شد صدای فلز و مغول موگلی. و کوتاهی که احمد نوشت ، تولید کرد و در آن بازی کرد ، خداحافظی طولانی کارگردانی شده توسط آنیل کاریا، به عنوان فیلم کوتاه سال انگلیس / ایرلند انتخاب شد.

اواخر چادویک بوسمان بهترین بازیگر سال را برای پایین سیاه Ma Rainey، و جایزه وی در یک پیام ویدیویی متحرک از طرف کوستار پذیرفته شد کلمن دومینگو. ماریا باکالوا همچنین برای پذیرفتن بازیگر نقش مکمل زن در سال به طور واقعی ظاهر شد Borat Moviefilm بعدی. علاوه بر این، الکساندر نانائو مستند ژورنالیستی جمعی در حالی که برنده مستند سال شد توماس وینتربرگ کمدی سیاه الکلی دور دیگر به عنوان فیلم خارجی زبان سال انتخاب شد.

فیلم پیشنهادی  CBS All Access سفارش جدیدی را برای Captain Pike Star Trek سفارش داده است

“مثل همیشه ، منتقدان امسال عشق را در میان طیف وسیعی از فیلم ها گسترش داده اند ، به ویژه فیلمسازان زن و طیف متنوعی از استعداد را در پشت و جلوی دوربین تشخیص داده اند.” گفت: بخش بخش فیلم ریچ کلاین. “امسال 160 عضو ما تعداد زیادی فیلم غیر منتظره از تئاتر و پخش جریانی را تماشا کردند و بهترین بهترین ها را برای جوایز ما غربال کرده اند. ما منتظر برگزاری مهمانی حضوری و البته بازگشت به سینماها هستیم ، به محض اینکه این کار ایمن باشد. “

این رویداد برای اولین بار در کانال YouTube منتقدان برگزار شد ، جوایزی که توسط منتقدان عضو در کمیته برگزاری رویداد و فیلم های پذیرش تقریباً از همه برندگان ارائه می شود. یک جشن حضوری با نامزدها و برندگان در اواخر سال همراه با حامیان مالی طولانی مدت The May Fair Hotel و Audi در نظر گرفته شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *