دسته‌ها
دانلود فیلم

چگونه زن جوان امیدوار کننده قدرت سکوت را مهار می کند

در میان هشت نامزد بهترین فیلم در فصل اسکار 2021 ، Darius Marder’s صدای فلز برجسته است (ممکن است بگویید ، به طور مشخص) به عنوان فیلمی که قدرت صدا را در روایت داستان خود مهار می کند. با این حال ، نامزد دیگری وجود دارد که به عنوان نقطه مقابل عمل می کند – زیرا بر روی قدرت که سکوت می توانید نگه دارید.

زمرد فنل زن جوان امیدوار کننده ظاهراً در مورد چگونگی ارزیابی جامعه ما از مردان نسبت به زنان است. این سازمان به دنبال رفع این عدم تعادل در مطالعه شخصیت هروئین کاسی (عملکرد مغناطیسی کری مولیگان) است. ضبط سکوت روی صفحه بسیار دشوار است ، مخصوصاً امروزه ، زیرا به نوعی کنش بصری عظیم و بی صدا نیاز دارد (آن صحنه قابل توجه را در آخرین جدی) برای اطمینان از اینکه بینندگان به صفحه دوم خود دسترسی پیدا نمی کنند. بنابراین فنل برای گفتن داستان از سکوت کامل (فریاد بر روی موسیقی متن فقط با حضور زنان هنرمند) استفاده نمی کند ، او امکانات دریغ کردن واکنش ها و اطلاعات مورد انتظار

سکوت قدرت است که در اوایل برقرار است. آنتاگونیست های فیلم و در کل جامعه از سکوت برای مخفی نگه داشتن اسرار تاریک استفاده می کنند ، این چیز جدیدی نیست ، آنچه نفس گیر می شود این است که چگونه کسی برای محافظت از خود و دیگران در برابر آسیب ، سکوت را مسلح می کند و برای خودش ایستادگی می کند – سکوت به عنوان شجاعت.

در ادامه این مقاله به صحنه های خاصی در اشاره شده است زن جوان امیدوار کننده، بنابراین اگر هنوز فیلم را ندیده اید شاید بخواهید در اینجا متوقف شوید.

زن جوان امیدوار کننده تقریباً از نظر کاسی تنظیم شده است ، حتی اگر همیشه انگیزه های درونی او را ندانیم. فنل در هر سناریویی که روبرو می شود به کاسی حق انتخاب می دهد و او اغلب ترجیح می دهد تا طعمه بلند نشود. کامل و کاملدرک میزان مکالمه دشوار است. ما موجوداتی اجتماعی هستیم که برای برقراری ارتباط برای اطمینان از بقا طراحی شده ایم ، و یک لایه اضافه شده برای زنان وجود دارد – به ما گفته می شود که مکان ما این است که خلا را پر کنیم ، مودب باشیم و بی حوصلگی دیگران را راحت کنیم. نه کاسی ، چرا باید اطلاعاتی را به کسانی که لیاقت آن را ندارند ارائه دهد ، فقط به این دلیل که مردم این کار را می کنند؟ کاسی یک کهن الگوی ظاهری از آنچه که ایجاد می کند ایجاد می کند دخترخوب مطابق به نظر می رسد ، با این حال او فقط همیشه رفتاری دارد که به اهداف خود برسد. اینجا، انجام ندادن چیزی خیلی بهتر از حرف و عمل برای او کار می کند.

فیلم پیشنهادی  The Handmaid’s Tale: Season 4 پیش پرده تبلیغاتی تیزر تبلیغاتی را دریافت می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *