دسته‌ها
دانلود فیلم

چگونه می توان با مردم محلی در اندور کنار آمد

این دنیای افسون شده که به عنوان ماه جنگل اندور شناخته می شود ، بیشتر به خاطر خانه یووکس شناخته می شود. اگرچه موجودات کوتاه و خزدار ممکن است زیبا و دوستانه به نظر برسند ، اما اگر می خواهید با آنها همسایه باشید ، احتمالاً سازگاری هایی باید انجام شود. البته ، اووکس تنها گونه ای نیست که Endor را خانه می نامد ، بنابراین اگر می خواهید با مردم محلی کنار بیایید ممکن است بخواهید چطور با همه آنها دوست شوید.

مت هادسون ، متخصص پادکست Star Wars Sessions اخیراً در مورد این موضوع با کازینو Betway صحبت کرد و وی گفت که اگر کسی در اندور زندگی کند ، “آنها می توانند ورزش زیادی انجام دهند ، من تصور می کنم که مسیرهای طبیعت گردی ، کوهنوردی زیاد ، بسیاری از از جنگل در حال دویدن. و بدنامی این سیاره است که ستاره مرگ دوم منفجر کرد. ” می توانید مصاحبه کامل با مت هادسون را اینجا ببینید.

فیلم پیشنهادی  استیو زان و جیلیان بل را در پیش پرده Cowboys تماشا کنید

چندین گونه حساس Endor را از جمله Yuzzums ، Teeks ، Gorphs و Duloks می نامند.

اگر می خواهید از آندور دیدن کنید یا به آن بروید ، یافتن جایگاه خود در سلسله مراتب سیاره ممکن است دشوار باشد. یکی از بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که با اووکس ها که مطمئناً مکانی نزدیک به قله دارند ، دوست شوید. اگر می خواهید از ربودن آنها توسط Teeks جلوگیری کنید ، بهتر است از Gorphs اجتناب کنید و البته مراقب وسایل خود باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *