دسته‌ها
دانلود فیلم

کارگردان باری جنکینز در حال کار بر روی دنباله ای از شیر شاه است

در حالی که دیزنی نسخه متحرک از شیر شاه چند دنباله و نمایش انیمیشن داشته است ، به نظر می رسد جون فاورو نسخه CGI 2019 از شیر شاه دنباله / پیش درآمد خودش را خواهد گرفت.

با این حال ، این بار خواهد بود باری جنکینز (مهتاب) پشت دوربین یا هر چیزی که پشت سرتان هستید هنگام انجام فیلم های انیمیشن. منابع می گویند که فیلم جدید تا حدی به سالهای اولیه مفاسا ، پدر سیمبا خواهد پرداخت.

“کمک به خواهرم در تربیت دو پسر جوان در طول دهه 90 ، من با این شخصیت ها بزرگ شدم” جنکینز به ورایتی گفت. “داشتن فرصتی برای همکاری با دیزنی برای گسترش این داستان شگفت انگیز از دوستی ، عشق و میراث در حالی که کار من را برای زندگی و زندگی مردم در دیاسپورای آفریقا شرح می دهد ، یک رویا است که محقق می شود.”

دیزنی تاریخ انتشار این دنباله را اعلام نکرده است. جف ناتانسون، که فیلمنامه فیلم 2019 را نوشت ، در حال بازگشت به نوشتن پیگیری است.

فیلم پیشنهادی  جینا مالون و پابلو شرایبر را در تریلر Lorelei تماشا کنید

صدای بازیگران این بازسازی شامل دونالد گلوور در نقش سیمبا ، بیانسه نولز-کارتر در نقش نالا ، بیلی آیشنر و ست روگن و تیمون و پومبا و جیمز ارل جونز در نقش موفاسا بود. دیزنی هنوز اعلام نکرده است ، در صورت وجود ، چه کسی از آن گروه بخشی از دنباله خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *