دسته‌ها
دانلود فیلم

کارگردان بسام طارق با Live for Films در مورد مغول موگلی صحبت می کند

مصاحبه بسام طارق روی فیلم جدیدش مغول موگلی، بسام به عنوان یک کارگردان شاد ظاهر شد و در طول مصاحبه مشخص شد ، او به دنبال مرزها در فیلم است و آزمایش این فرم هنری نسبتاً جدید است. این فیلم در این سال در جشنواره فیلم لندن بازی شده است و می توانید نظر من را در اینجا بخوانید.

بحث درباره فیلم ، فرهنگ ، همکاری با بازیگر نقش اصلی او و اتاقهای ناپایدار در یک خانه. بسام فردی بسیار متفکر بود و پاسخهای وی و چگونگی او را شیفته خود می کردم مغول موگلی به وجود آمد.

شما و ریز احمد در اتاق نویسندگی همکاری داشته اید ، همکاری با او در مورد یک پروژه کاملاً شخصی چگونه بود؟

بله مرد ، من فکر می کنم هر دوی ما از یک مکان بسیار مشابه در حال بزرگ شدن آمده ایم. من از کوئینز آمدم و کوئینز مکانی کاملاً مشابه ومبلی است و بنابراین ساختن این موازات بسیار آسان بود. من موسیقی او را دوست داشتم و واقعاً علاقه مند بودم ببینم آیا می توانیم او را به مکان های جالب تر و جذاب تر هل دهیم یا خیر. بنابراین این همان جایی بود که ما آن را برداشتیم و انجام این کار برای خود ما واقعاً دشوار بود ، اما در واقع کل آزمایش این مسئله این بود که آیا می توانیم به خود اجازه دهیم در مقابل دوربین آسیب پذیر باشیم. من احساس می کنم بسیاری از چیزهای ما می تواند در شوخ طبعی گیر کرده و در این ژانر عجیب و غریب گیر کند ، بنابراین ما هرگز خود را کامل نمی دهیم. بنابراین بیایید واقعاً خودمان را به این موضوع بیندازیم و این یک انگیزه خوب بود و بسیار علاقه مند به شروع به پایان. حتی اکنون که به اکران این فیلم می رسد ، همه چیز همچنان بین ما احساساتی نیست. ما بسیار دوست صمیمی هستیم و صادقانه می گوییم ، احساس می کنم این رابطه وجود دارد و برای من این چیزی است که مهم است ، جشن این دوستی بین من و او.

فیلم پیشنهادی  تصویر جدید از Godzilla Singular Point نگاه کاملی به Godzilla می دهد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *