دسته‌ها
دانلود فیلم

کانال ویدیویی Arrow یک تریلر را برای نسخه های جدید خود منتشر می کند که شامل Jesus Shows You Way to Highway

کانال ویدیویی Arrow سکوی فیلم پرشور و اشتیاق است که به طرفداران فیلم این فرصت را می دهد تا از تماشای انتخابی فیلم هایی که برند Arrow Video به آنها مشهور است ، دیدن کنند.

در این ماه ، کانال ویدیویی Arrow متعهد است که با پخش برتر اختصاصی ، ذهن شما را باد کند عیسی شما را به سمت بزرگراه نشان می دهد، یک ژانر شکننده ، سیناپس ، خرد ، شاهکار فرقه ای که شرح داده شده است “عجیب ، بی نظیر و برخلاف هر چیزی که قبلاً دیده اید” (آنارشی صفحه).

https://www.youtube.com/watch؟v=xQtnilhXLEs

میگوئل لانسو ایجاد مزایای افکار آینده گرایی ، پارانویای جنگ سرد ، دنیای دیستوپیک فیلیپ کی دیکو سینمای استثمار دهه 60 ، دو مامور سیا را وارد دنیای واقعیت مجازی می کند تا ویروس را از بین ببرد ، با مگس های قاتل ، جوزف استالین با لهجه ایرلندی و خود عیسی مسیح روبرو شود. با عملکرد ستاره دار از مرد پیشرو بعید دانیل تادسی، کار شیرین کاری متوقف ، کشتی گیران مکزیکی و ورزش های رزمی ، ابرقهرمان باتکو-خروپف کک ، مکان های حیرت انگیز و عجیب ، مکان های حیرت انگیز و عجیب و غریب ، را به یاد داشته باشید که از مبل های مربوط به ماسک های کاغذی بازیگران برتر هالیوود از دهه 70 ، عیسی شما را به سمت بزرگراه نشان می دهد در حال فریب دادن با خیالپردازی است ، با ابداع و خلاقیت ، و ممکن است دیوانه ترین کاری باشد که تاکنون به فیلم متعهد شده است.

فیلم پیشنهادی  تریلر جدید Cyberpunk 2077 را مشاهده کنید

می توانید اولین بار آن را در کانال ویدیویی Arrow مشاهده کنید – خانه کلاسیک های عجیب و غریب و وحشی ، سنگهای تازه بازسازی شده و موارد مورد علاقه ژانر ، که در اپل تی وی و آمازون موجود است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *