دسته‌ها
دانلود فیلم

کاورهای Savage Dragon # 250 توسط والت سیمونسون ، فرانک چو و اریک لارسن را بررسی کنید

هنرمندان افسانه ای والت سیمونسون (ثور) ، فرانک چو (چمنزارهای آزادی) ، و رایان اوتلی (شکست ناپذیر) پیوستن راب لیفلد (Deadpool) و Skottie Young (Middlewest، I hate Fairyland) در کمک به پوشش های چشم نواز از نقطه عطف اژدها وحشی # 250 شماره توسط شریک تصویر کمیک و CFO اریک لارسن. این شماره ضبط شده قرار است در ماه ژوئیه از تصویر Comics منتشر شود.

به مدت 28 سال ، اریک لارسن زندگی و زمان های اژدها و خانواده گسترده اش را در یکی از سریال های کمیک که در زمان واقعی تنظیم شده است ، مزخرف کرده است. این موضوع مهم و عطف تاریخی عظیم ، نقطه اوج فراگیر است که صحنه مرحله بعدی سریال های غیر سازنده کمیک را با شوکه کننده ترین داستان آن هنوز رقم زده است!

فیلم پیشنهادی  Stealing Chaplin - پیش پرده فیلم کمدی جدید را تماشا کنید

نیروها علیه مالکوم اژدها و خانواده وی توطئه کرده اند ، اما آیا این یک نقطه عطف است یا … پایان ؟! پیدا کردن به عنوان اژدها وحشی دومین عنوان اصلی تصویر است که به شماره 250 خود رسیده و شمارش معکوس را به شماره 300 آغاز می کند.

اژدها وحشی # 250 چهارشنبه 15 ژوئیه در مغازه های کمیک بوک در دسترس خواهد بود.

اژدها وحشی # 250 همچنین در بسیاری از سیستم عامل های دیجیتالی ، از جمله برنامه رسمی iOS Comics Image Image ، Amazon Kindle ، Apple Books ، comiXology و Google Play برای خرید در دسترس خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *