دسته‌ها
دانلود فیلم

کاورهای Savage Dragon # 250 توسط والت سیمونسون ، فرانک چو و اریک لارسن را بررسی کنید

هنرمندان افسانه ای والت سیمونسون (ثور) ، فرانک چو (چمنزارهای آزادی) ، و رایان اوتلی (شکست ناپذیر) پیوستن راب لیفلد (Deadpool) و Skottie Young (Middlewest، I hate Fairyland) در کمک به پوشش های چشم نواز از نقطه عطف اژدها وحشی # 250 شماره توسط شریک تصویر کمیک و CFO اریک لارسن. این شماره ضبط شده قرار است در ماه ژوئیه از تصویر Comics منتشر شود.

به مدت 28 سال ، اریک لارسن زندگی و زمان های اژدها و خانواده گسترده اش را در یکی از سریال های کمیک که در زمان واقعی تنظیم شده است ، مزخرف کرده است. این موضوع مهم و عطف تاریخی عظیم ، نقطه اوج فراگیر است که صحنه مرحله بعدی سریال های غیر سازنده کمیک را با شوکه کننده ترین داستان آن هنوز رقم زده است!

فیلم پیشنهادی  کری مولیگان یک زن جوان امیدوار کننده در تریلر جدید است

نیروها علیه مالکوم اژدها و خانواده وی توطئه کرده اند ، اما آیا این یک نقطه عطف است یا … پایان ؟! پیدا کردن به عنوان اژدها وحشی دومین عنوان اصلی تصویر است که به شماره 250 خود رسیده و شمارش معکوس را به شماره 300 آغاز می کند.

اژدها وحشی # 250 چهارشنبه 15 ژوئیه در مغازه های کمیک بوک در دسترس خواهد بود.

اژدها وحشی # 250 همچنین در بسیاری از سیستم عامل های دیجیتالی ، از جمله برنامه رسمی iOS Comics Image Image ، Amazon Kindle ، Apple Books ، comiXology و Google Play برای خرید در دسترس خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *