دسته‌ها
دانلود فیلم

کبرا کای کاراته بچه به سمت نتفلیکس حرکت می کند

نتفلیکس اعلام کرده است که این خانه جدید است کبرا کای، ادامه سری نمادین بچه کاراته حق رای دادن فیلم از تلویزیون سونی تصاویر. ستاره های فیلم ، رالف مکشیو و ویلیام زابکا نقشهای ستاره ساز آنها را در این سریال تکرار کنید مارتین کوو به عنوان حس جان کرزی.

طبق شرایط توافق ، دو فصل اول کبرا کای تلویزیون سونی پیکچرز امسال در نتفلیکس برگزار می شود و فصل سوم جدیدی را دنبال می کند.

کبرا کای تحسین برانگیز و بسیار مبهم ، به عنوان بهترین درام 2018 توسط Rotten Tom گواتور انتخاب شد و برای اولین فصل خود رتبه 100٪ تازه کمیاب کسب کرد. این دو نامزد امی دریافت کرده است.

Cobra Kai توسط Josh Heald ، Jon Hurwitz و Hayden Schlossberg از طریق شرکت تولیدی آنها Counterbalance Entertainment ساخته و ساخته شده است. هلد نویسنده پشت پرده فرانسوی کلاسیک فرقه کلاسیک Hot Tub Time Machine است ، در حالی که Hurwitz & Schlossberg سریال موفقیت آمیز Harold & Kumar را خلق کرد ، فیلم موفقیت آمیز American Reunion را با موفقیت نوشت و کارگردانی کرد و باعث ساخت کمدی هکرهای 2018 شد. با هم ، سه گانه این داستان جدید کاراته بچه که دهه ها پس از پایان فیلم اصلی گشوده می شود ، تصور می شود. جیمز Lassiter و Caleeb Pinkett تولید محصولات Overbrook Entertainment به همراه سوزان اکینز با همکاری Sony Pictures Television ، و Macchio و Zabka به عنوان تهیه کننده های مجری فعالیت می کنند.

فیلم پیشنهادی  بررسی TIFF 2020: Wolfwalkers

تولید کنندگان اجرایی جاش هالد ، جان هورویتز ، و هایدن شولسبرگ: وی گفت: “ساخت کبرا کای از روز اول رویایی برای ما بوده است. ما از فداکاری خستگی ناپذیر جف فراست ، کریس پارنل ، جیسون کلودفلتر ، کارن تاتووسیان و همه شرکای ما در سونی بخاطر پیدا کردن خانه جدیدی که در آن نتوانیم تنها سریال را ادامه دهیم ، شکر می کنیم بلکه فرصتهایی را برای گسترش بیشتر کاراته کشف می کنیم. جهان بچه. ما فراتر از این هیجان داریم که به شرکای جدید ما در نتفلیکس بپیوندیم و منتظر هستیم تا این نمایش به مخاطبان گسترده جهانی برسد که عاشق این حق رای دادن به همان اندازه که ما انجام می دهند. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *