دسته‌ها
دانلود فیلم

کتاب آشپزی Dungeons and Dragons Heroes ’Feast در مسیر ما قرار دارد

“یک مخزن بلند مید آماده کنید و خود را برای یک سفر آشپزی آماده کنید تا با هر تلاشی مطابقت داشته باشد!”تام مورلو، خشم علیه ماشین.

از متخصصان D&D پشت Dungeons & Dragons Art & Arcana یک کتاب آشپزی ارائه می شود که عاشقان خیال را به جشن خلاقیت ها و سنت های منحصر به فرد آشپزی فرهنگ های داستانی مورد علاقه خود دعوت می کند. با استفاده از این کتاب ، شما می توانید ظروف ظریفی را تهیه کنید که بتوانید مانند الف ها و پسر عموهایشان را شام ناهار بخورید و یا آنقدر دلچسب باشند که مانند یک قبیله کوتوله یا یک گروه ترکی از گروه های مهمانی جشن بگیرند. همه هشتاد غذا – که توسط یک سرآشپز حرفه ای تهیه شده است – خوشمزه هستند ، به راحتی آماده می شوند و از مواد مفیدی تشکیل شده اند که به راحتی در جهان ما یافت می شوند.

جشن قهرمانان شامل دستورالعمل هایی برای میان وعده ، مانند نان الف ، جیره های آهنی ، پای دستی های خوش طعم و بیکن اورک ، و همچنین شبکه های گیاهی دلپذیر ، گوشتی و ماهی ، مانند گوشت گاو پخته شده آمفیل ، بوقلمون بو داده طلایی طلایی ، قارچ دورو استیک ، و ماهی پنک سرخ پنک سرخ – همه اینها کاملاً با یک طرف سیب زمینی ادویه دار سرخ شده معروف اوتیک جفت می شوند. همچنین دسرها و کوکتل های ویژه ای وجود دارد – مانند Heartlands Rose Apple و Blackberry Pie ، Trolltide Candies Apples ، Evermead ، Potion of Restoration و Goodberry Blend – و همه چیز در این بین ، تا میل شما به هر گونه ماجراجویی را برآورده سازد.

فیلم پیشنهادی  موجودات - پیش پرده فیلم کمدی ترسناک علمی تخیلی جدید را تماشا کنید

این کتاب در تاریخ 27 اکتبر 2020 منتشر می شود.

از شما برای پشتیبانی از Live for Films (LFF) هنگام سفارش با استفاده از لینک زیر متشکریم. همانطور که LFF آمازون از طریق خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کند. اگر از adblocker استفاده می کنید لینک را مشاهده نمی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *