دسته‌ها
دانلود فیلم

کتاب جدید بوبا فت ، سری جدید ، در دسامبر سال 2021 با ما خواهد بود

بابا فت برگشته و داستان او تازه آغاز شده است.

همانطور که در یک سکانس اعتباری پایان غافلگیرکننده پس از فینال فصل از بازی طعنه زده شد ماندالوریایی، سفر افسانه شکارچی فضل در ادامه خواهد یافت کتاب بوبا فت. جون فاورو، تولید کننده اجرایی ماندالوریایی، در Good Morning America تأیید کرد که این سری جدید در حال تولید است و فقط در + دیزنی در دسامبر 2021 وارد می شود.

کتاب بوبا فت در جدول زمانی تنظیم می شود ماندالوریایی و ستاره دار تموئرا موریسون به عنوان عنوان شکارچی فضل ، همراه با مینگ-نا ون به عنوان فنک شاند. رابرت رودریگز – که فصل 14 فیلم ماندالوریان را کارگردانی کرد ، یک قسمت هیجان انگیز که بابا فت را دوباره به کهکشان جنگ ستارگان معرفی کرد – به فاروو می پیوندد و دیو فیلونی به عنوان تهیه کننده اجرایی

فیلم پیشنهادی  فیلم گرین هورنت و کاتو در کار Universal است

بابا فت اولین بار در سال 1980 در صفحه نمایش بزرگ ظاهر شد Star Wars: the Empire Strikes Back، به لطف برخورداری از زره پوش و رفتار خنک وی ، به علاقه مندی فوری هواداران تبدیل شد. جرمی بولوچ، بازیگر اصلی در داخل زره پوش ، هفته گذشته درگذشت – اما میراث او ، از جمله همه چیزهایی که برای بابا فت به ارمغان آورد ، ادامه دارد. کتاب بابا فت این میراث را به پیش می برد.

فصل 3 سریال The Mandalorian سال آینده تولید می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *