دسته‌ها
دانلود فیلم

کریستوفر پلامر در 91 سالگی درگذشت

کریستوفر پلامر، که در آن بازی کرده است صدای موسیقی، خانواده اش تأیید کرد امروز با آرامش در خانه اش در کانکتیکات درگذشت. او 91 ساله بود. همسرش الین تیلور در کنارش بود.

لو پیت ، دوست و مدیر 46 ساله او گفت: “کریس مرد خارق العاده ای بود که با آداب و رسوم مد قدیمی ، شوخ طبعانه و موسیقی کلمات ، حرفه خود را بسیار دوست داشت و احترام می گذاشت. او یک گنجینه ملی بود که ریشه های کانادایی خود را بسیار دوست داشت. او با هنر و انسانیت خود ، قلب همه ما را لمس کرد و زندگی افسانه ای او برای نسل های بعدی پایدار خواهد ماند. او برای همیشه با ما خواهد بود. “

پلامر برای فیلم اسکار برنده شد مبتدیان و نامزد شد همه پول در جهان است و ایستگاه آخر. او برای موزیکال موفق به دریافت دو جایزه تونی شد سیرانو و برای بریمور بعلاوه هفت نامزد تونی ، آخرین بار برای وی پادشاه لیر (2004) و برای کلارنس دارو در وراثت باد (2007) همچنین سه جایزه میز درام و مدال باشگاه هنرهای ملی.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی: عشق بالاتر

پلامر در تورنتو متولد شد و در سنویل ، کبک بزرگ شد. او اولین فیلم خود را در Sidney Lumet’s Stage Struck (1958) انجام داد و با بازی در نقش کاپیتان گئورگ فون تراپ در فیلم موسیقی The Sound of Music (1965) در کنار جولی اندروز مورد تحسین تماشاگران قرار گرفت. پلامر شخصیتهای مهم تاریخی زیادی را از جمله “امپراطور روم” کمودوس در “سقوط امپراتوری روم” (1964) ، “آرتور ولزلی” ، اولین دوک ولینگتون در واترلو (1970) ، “رودیارد کیپلینگ” در “مردی که سلطان خواهد شد” (1975) ، مایک والاس به تصویر کشید. در اینسایدر (1999) ، لئو تولستوی در آخرین ایستگاه (2009) ، قیصر ویلهلم دوم در استثنا (2016) و جی پل پتی در همه پولهای جهان (2017). پلامر همچنین در فیلم هایی مانند مالکوم X (1992) اسپایک لی ، یک ذهن زیبا از رون هوارد (2001) ، دنیای جدید (2005) ترنس مالک ، دختر با خال کوبی اژدها (2011) ، دیوید فینچر ، مبتدیان مایک میلز ( 2011) ، و چاقوهای بیرون ریان جانسون (2019).

او افسانه بود و دلش برایش تنگ خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *