دسته‌ها
دانلود فیلم

کلاه – قانون راف و جود لا برای اولین بار در فیلم جدید با هم بازی می کنند

کلاه اولین فیلم از است دارن استراگر، با بازی جود لا و قانون راف، در حین قفل کردن ، و با یک امتیاز اصلی توسط The Who’s Pete Townshend. این فیلم کوتاه کوتاه اولین بار است که پدر و پسر جود لاو و راف لاو با هم بازی می کنند. THE HAT در حین قفل تابستانی در مکان انگلستان فیلمبرداری شد و کاملاً بر روی آیفون فیلمبرداری شد.

“آنچه که من بیشتر به آن افتخار می کنم این است که کلاه دارای بسیاری از موارد اولیه است ،” گفت دارن استراگر. “اینکه جود و راف برای اولین بار در کنار هم بازی کنند ، فیلم را کاملاً در قفل آیفون شلیک کرده و همه عواید فیلم به خیریه که یک مدل مالی جدید فیلم سازی است ، برود. وقتی به این آهنگ موسیقی پیت تاونشند را اضافه می کنید که اولین آهنگ او از زمان تامی است ، من نمی توانم بیشتر در اولین فیلمم درخواست کنم. ”

THE HAT اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم Raindance در تاریخ 6 نوامبر 2020 دریافت می کند ، جایی که این فیلم نامزد بهترین فیلم کوتاه انگلیس است. این دوره برتر به نفع Teenage Cancer Trust و Teen Cancer America است. THE HAT اولین سری از شورت های کوتاه برنامه ریزی شده است که به نفع این موسسات خیریه است که هر دو بازیگر هزینه بازیگری خود را به آن اهدا کرده اند. در اقدامی بی سابقه ، سود حاصل از درآمد جریان مستقیماً به خیریه تعلق می گیرد.

فیلم پیشنهادی  هالیوود رایان مورفی یک تریلر دریافت می کند

اولین نمایش با اجرای زنده پیت تاونشند و پرسش و پاسخ با کارگردان و ستارگان فیلم همراه خواهد بود.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *