دسته‌ها
دانلود فیلم

کلسی گرامر برای تکرار نقش دکتر Frasier Crane در Frasier برای پارامونت +

Frasier’s برگشت – و او دقیقاً مثل همیشه است. پارامونت + اعلام کرده است که کلسی گرامر نقش مشهور خود را به عنوان تکرار می کند جرثقیل دکتر فریزیر در سری جدید کمدی اصلی فریزر. گرامر به همراه نویسندگان تهیه کنندگی اجرایی را بر عهده خواهد داشت کریس هریس (“چگونه با مادر شما ملاقات کردم” ، “بزرگ در داخل خانه”) و جو کریستالی (“زندگی در قطعات” ، “Perfect Harmony”) و Grammnet Productions تام روسو و جردن مک ماهون. این مجموعه توسط استودیوی CBS در ارتباط با Grammnet Productions ، به طور انحصاری برای پارامونت + تولید خواهد شد.

“من بیش از 20 سال از زندگی خلاقیت خود را در قسمت پارامونت گذرانده ام ، هم تولید نمایش کردم و هم در چندین برنامه اجرا کردم ، می خواهم ورود پارامونت + را به دنیای پخش تبریک بگویم.” گرامر گفت. “من با خوشحالی پیش بینی می کنم فصل بعدی را در ادامه سفر دکتر Frasier Crane به اشتراک بگذارم.”

“FRASIER یکی از کمدی های تحسین برانگیز در تاریخ تلویزیون مدرن است و به طور واقعی داستان پردازی برتر را تعریف می کند” دیوید استاپف رئیس استودیوی CBS گفت. “مدتهاست که از طرف هواداران برای بازگشت آن فراخوانی شده است و این تماس به لطف Kelsey Grammer شگفت آور که در نقش برجسته دکتر Frasier Crane و یک برنامه خلاقانه درخشان از جو ، کریس و کلسی پاسخ می دهد ، پاسخ داده می شود. نمی توانیم صبر کنیم تا فصل بعدی آن را در پارامونت + نشان دهیم. “

گرامر در سه سریال تلویزیونی مختلف “سلام” ، “بالها” و “فرازیر” نقش دکتر فرازیه جرثقیل را بازی كرد – ركورد طولانی ترین شخصیت تلویزیونی را بست. این بازیگر آموزش دیده و جوایز جولیارد موفق به کسب شش جایزه امی ، سه گلدن گلوب ، یک جایزه انجمن بازیگران صفحه و یک جایزه تونی شده و 18 نامزد حیرت انگیز امی ، هشت نامزدی گلدن گلوب ، 16 نامزدی انجمن بازیگران صفحه و دو نامزد تونی را دریافت کرده است. . وی در مرحله بعدی تولید سریال کمدی ABC در مقابل الک بالدوین را آغاز خواهد کرد. گرامر توسط UTA و Vault Entertainment نشان داده می شود.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی Sundance 2021: Land - "زیبایی متضاد و سختی طبیعت را نشان می دهد"

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *