دسته‌ها
دانلود فیلم

کلی ماری تران به عنوان تهیه کننده اجرایی به Summertime می پیوندد

Good Deed سرگرمی امروز اعلام کرد که کلی ماری ترنس (Raya and the Last Dragon، Star Wars: The Last Jedi) برای تهیه فیلم اجرایی فیلم گفتاری ، تابستان. کارگردانی شده توسط کارلوس لوپز استرادا (Raya and the Last Dragon، Blindspotting) ، فیلم 27 داستان مرتبط جوان آنجلنوس را دنبال می کند که طی یک روز در لس آنجلس از طریق شعر گفتاری بیان شده اند.

“تماشای تابستان مثل این بود که برای اولین بار عاشق شوم. این نامه ای عاشقانه به لس آنجلس و بسیاری از هنرمندان و افراد باورنکردنی است که در آن زندگی می کنند ، “ گفت: تهیه کننده اجرایی ، کلی ماری تران. “من نمی توانم صبر کنم تا مخاطبان عاشق این شاعران باورنکردنی شوند – کاملاً ، کاملاً و غیرقابل توصیف – به روشی که من انجام دادم”

Estrada با الهام از شرکت در یک کارگاه گفتاری با حضور 27 مجری دبیرستان از موسسات غیرانتفاعی مستقر در LA ، همکاری خود را برای توسعه کار اجرا کنندگان به روایتی شل و بهم پیوسته پیشنهاد داد ، به شاعران نوظهور اجازه می دهد خود را بیان کنند رابطه آنها با شهر به روشی اصیل روی صفحه نمایش. در نتیجه ، بازیگران و نویسندگان متنوع Summertime به طور متوسط ​​21 سال سن دارند و اکثریت آنها اولین فیلم سینمایی خود را تشکیل می دهند.

فیلم پیشنهادی  دانلود فیلم ایرانی جهان با من برقص

https://www.youtube.com/watch؟v=fh4XPck3H84

“من احساس خوشبختی می کنم که در طول یک سال گذشته در حالی که با یکدیگر در رایا کار می کردم کلی را شناختم. او نه تنها استعداد غیرممکن است ، بلکه ارادت کامل او به این پروژه و جامعه ای که در آن مشارکت داشت ، نیرو آور بود. من به عنوان یک هنرمند ، یک شخص و یک مدافع از او وحشت دارم – و از اینکه می دانم او اکنون به سفر تابستانی ما خواهد پیوست که داستان های شاعر را به بیشتر افراد ممکن می رساند ، هیجان زده هستم. ”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *