دسته‌ها
دانلود فیلم

کمدی سنترال ، داریا را به کمک جودی اعلام کرد که توسط تریسی الیس راس به عنوان اصلی رهبری شناخته شده است

بازیگر برنده Peabody (R) ، Emmy (R) و Golden Globe (R) تریلی الیس در حال آمدن به کمدی مرکزی با جودی، spinoff از نماد MTV داریا حق رای دادن از خالق و نویسنده اصلی گریس ادواردز. ادواردز پیش از این به عنوان نویسنده / تهیه کننده سریال منتقدین HBO “ناامن” خدمت کرده بود. اعتبارهای اضافی شامل چندین فصل در کمدی نامزد امی “نامشخص کیمی Schmidt” و “Inside Amy Schumer” است.

الیس راس شخصیت اصلی را صداگذاری می کند و به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت می کند ، که مبتنی بر جودی لاندون ، دوست داریا در داستان های داستانی Lawndale High است. “جودی” با شخصیت خود در حال فارغ التحصیلی از دانشگاه و ورود به دنیایی پیچیده است.

آنچه “داریا” برای نشان دادن چگونگی دبیرستان بیهوده برای ژنرال X انجام داد ، “جودی” برای بررسی آزمایشات و مصائب یک کار اول برای نسل جدید انجام خواهد داد. این نمایشگاه باعث می شود فرهنگ محیط کار ، مبارزات ژنرال Z ، تولید رسانه های اجتماعی و موارد دیگر طنز شود. “جودی” با مضامین توانمندسازی در امتداد جنسیت و خطوط نژادی ، کاوش در امتیازات ، و یک احساس طنز آمیز و شرور ، بر موضوعات شخصی و حرفه ای خود که امروزه زنان سیاه پوست با آن روبرو هستند ، می درخشد.

فیلم پیشنهادی  Legends of Grayskull: Masters of the Universe Roleplaying Game در حال پیشروی است

“داریا” از سال 1997 تا 2002 به مدت 5 فصل اجرا شد و به عنوان اسپین آف فرانسیس “Beavis and Butthead” شروع شد. “داریا” از طریق بازیگران گروه موسیقی خود ، موضوعات اصلی را در مورد نمایش – نژاد ، جنسیت ، طبقه و هویت – از طریق لنزهای خرد شخصیت اصلی خود ، که از منتقدین فرهنگی به عنوان یک فمینیست داستانی مورد علاقه که شکل می گرفت ، مورد بررسی قرار داد. نسل زنان

الیس راس به خاطر نقش او به عنوان رنگین کمان جانسون در فیلم های Emmy (R) ، SAG (R) ، NAACP (R) ، Critics Choice (R) ، گلدن گلوب و Peabody (R) معروف به ABC ، ​​معروف شد. جوایز اعم از جایزه گلدن گلوب و جایزه تصویر NAACP (R) پنج سال پیاپی (20-20-2015). او نامزدهای امی را در سال های 2016 ، 2017 و 2018 بدست آورد و نامزدهای جایزه Critics Choice Awards را در سال 2016 و 2017 بدست آورد. در سال 2018 ، او اولین زن سیاه پوست بود که کنفرانس سالانه TED را افتتاح کرد و او یکی از بنیانگذاران جنبش Times’s Up است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *