دسته‌ها
دانلود فیلم

کمپانی والت دیزنی اعلام کرد که آنها تمرکز خود را بر روی تولید محتوای اصلی جریان دارند

با توجه به موفقیت فوق العاده ای که تاکنون در تجارت مستقیم مصرف کننده شرکت و تسریع بیشتر استراتژی DTC آن بدست آمده است ، شرکت والت دیزنی سازماندهی مجدد استراتژیک رسانه ها و مشاغل سرگرمی خود را اعلام کرد. تحت ساختار جدید ، موتورهای خلاق کلاس جهانی دیزنی این کار را خواهند کرد تمرکز بر توسعه و تولید محتوای اصلی برای خدمات پخش جریانی شرکت، و همچنین برای سیستم عامل های قدیمی ، در حالی که فعالیت های توزیع و تجاری در یک سازمان جهانی توزیع رسانه و سرگرمی متمرکز می شوند. گروه توزیع رسانه و سرگرمی جدید مسئولیت درآمدزایی از محتوا – توزیع و فروش آگهی – را بر عهده خواهد داشت و بر عملکرد خدمات پخش جریانی شرکت نظارت خواهد کرد. همچنین پاسخگوی P&L برای مشاغل رسانه ای و سرگرمی دیزنی خواهد بود.

ایجاد محتوا در سه گروه مجزا – استودیو ، جنرال سرگرمی و ورزش – با مدیریت رهبران فعلی آلن اف هورن و آلن برگمن ، پیتر رایس و جیمز پیتارو مدیریت خواهد شد. گروه توزیع رسانه و سرگرمی توسط کریم دانیل ، رئیس جمهور سابق ، محصولات مصرفی ، بازیها و انتشارات ، هدایت خواهد شد. هر پنج رهبر مستقیماً به Bob Chapek ، مدیر ارشد اجرایی شرکت والت دیزنی گزارش خواهند داد. پارک ها ، تجربیات و محصولات دیزنی تحت ساختار موجود خود به سرپرستی Josh D’Amaro رئیس هیئت مدیره دیزنی پارک ها ، تجربیات و محصولات به کار خود ادامه می دهند و گزارش خود را به آقای چاپک ادامه می دهد. ربکا کمبل به عنوان رئیس ، عملیات بین المللی و مستقیم به مصرف کننده خدمت خواهد کرد. باب ایگر ، در نقش خود به عنوان رئیس اجرایی ، به هدایت تلاش های خلاقانه شرکت ادامه خواهد داد.

فیلم پیشنهادی  City of Lies - فیلمی درباره تحقیقات درباره قتل Notorious B.I.G. پیش پرده جدیدی دریافت می کند

“با توجه به موفقیت باورنکردنی دیزنی + و برنامه های ما برای سرعت بخشیدن به تجارت مستقیم خود با مشتری ، ما از نظر استراتژیک موقعیت شرکت خود را برای پشتیبانی موثرتر از استراتژی رشد و افزایش ارزش سهامدار قرار می دهیم.” آقای چاپک گفت. “مدیریت ایجاد محتوای متمایز از توزیع به ما این امکان را می دهد که در ایجاد تمایل بیشتر به مصرف کنندگان محتوا ، به روشی که ترجیح می دهند آن را مصرف کنند ، موثرتر و زیرک تر باشیم. تیم های خلاق ما بر روی آنچه که بهترین کار را انجام می دهند – ساخت محتوای مبتنی بر حق رای در سطح جهانی – متمرکز می شوند ، در حالی که تیم توزیع جهانی تازه متمرکز ما بر روی ارائه و کسب درآمد از آن محتوا به بهینه ترین روش در تمام سیستم عامل ها ، از جمله Disney + ، Hulu ، تمرکز خواهد کرد. ESPN + و سرویس پخش جریانی بین المللی Star.

تحت ساختار جدید ، سه گروه محتوای شرکت در تولید و تحویل محتوای نمایشی ، خطی و استریم ، با تمرکز اصلی خدمات پخش جریانی شرکت مسئول و پاسخگو خواهند بود:

STUDIOS: آقایان هورن و برگمن به عنوان رئیسان ، محتوای استودیو فعالیت خواهند کرد ، که بر ایجاد محتوای نمایشی و نمایشی مارک دار مبتنی بر حق امتیاز شرکت برای نمایشگاه تئاتر ، دیزنی + و سایر خدمات پخش شرکت تمرکز خواهد کرد. این گروه شامل موتورهای محتوای استودیوی والت دیزنی می باشد ، از جمله استودیوهای انیمیشن دیزنی و انیمیشن والت دیزنی ، استودیوی انیمیشن پیکسار ، استودیوی مارول ، لوکاس فیلم ، استودیوی 20th Century و تصاویر جستجوگر.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *