دسته‌ها
دانلود فیلم

کمیک های ویژه Bleepin ’Robot Chicken Archie در مسیر ما قرار دارد

سرانجام ، نوجوانان در Riverdale High دارای استاپ حرکت مخصوص سیخ زدن مخصوص خود هستند ویژه طنز The Bleepin ’Robot Chicken Archie اول یکشنبه ، 23 مه در نیمه شب ET / PT در شنای بزرگسالان.

در ویژه نیم ساعت ، آرچی با بازگشت عمل بسته از مواجه است Josie and the Pussycats از فضا گرفته تا ریوردیل در این کمدی انیمیشن. منشأ Archie Andrews فقط به عنوان مرغ ربات نویسندگان می توانند آن را بگویید!

طنزهای آرشیوی ویژه Bleepin ’Robot Archie دارای یک بازیگر صدای پر ستاره است که شامل فرد آرمیسن ، راشل لی کوک ، هیو دیویدسون ، دونالد فیسون ، بتی گیلپین ، کلر گرانت ، ست گرین ، جارد هریس ، جین لینچ ، جیسون مانتوزوکاس ، برکین مایر ، رایان فیلیپ ، کیتی ساکف ، امی سداریس، و تابستان کری بین دیگران.

فیلم پیشنهادی  کارگردان بسام طارق با Live for Films در مورد مغول موگلی صحبت می کند

https://www.youtube.com/watch؟v=NFgT5r2BzCs

Robot Chicken با استفاده از انیمیشن stop-motion ، تقلیدهای فرهنگ پاپ را با برداشتی مدرن از قالب نمایش متنوع / طرح ، زنده می کند. این سریال در فوریه 2005 آغاز به کار کرد و همچنان در بین سریال های دارای بالاترین امتیاز در شنای بزرگسالان باقی مانده است. Robot Chicken ساخته شده و تهیه کنندگی اجرایی آن توسط ست گرین و متیو سنریچ است و شرکای Stoopid Buddy Stoodios آنها ، جان هارواتین چهارم و اریک تاونر نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت می کنند. گرین و سنریچ نیز نویسندگی ، صداگذاری و همراه با تام شپارد ، مجموعه برنده جایزه را کارگردانی می کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *