دسته‌ها
دانلود فیلم

کمیک کان نیویورک موج دوم پانل ها را اعلام کرد

امروز، ReedPop موج دوم پانل های امسال را برای تمام دیجیتال اعلام کرد New York Comic Con’s و MCM Comic Con’s Metaverse. از 8-11 اکتبر ، کانال YouTube Comic Con نیویورک منحصراً پانل های پخش جریانی مارک های سرگرمی برجسته را پخش می کند.

با پا آمدن از موج اول محتوا و برنامه نویسی هفته گذشته ، دوباره خواهید دید که Metaverse New York Comic Con نامزد بزرگی از فرهنگ و سرگرمی پاپ را برای یک تجربه چهار روزه طرفدار چهار روزه به YouTube وارد خواهد کرد:

پنل ها

برای بررسی دقیق تر ، به کارگردانان تام مور و راس استوارت بپیوندید Wolfwalkers، یک فیلم اصلی جدید اپل. در کنار Cartoon Saloon’s Maria Pareja (طراح تولید) ، Sandra Andersen (طراح شخصیت) و Mark Mullery (دستیار کارگردان) ، آنها بینشی در مورد روند خلاقیت ارائه می دهند و مستقیماً به سوالات طرفداران پاسخ می دهند.

فیلم پیشنهادی  پوسترهای جدید شخصیت های Marvel’s Black Widow را بررسی کنید

از Cartoon Saloon ، استودیوی انیمیشن نامزد اسکار در پشت راز Kells و تولید مشترک با Mélusine Productions ، یک داستان جادویی از دوستی بعید بین دو دختر در ایرلند قرن هفدهم است. یک شکارچی کارآموز جوان ، رابین گودفلو (با صداگذاری آنر کنافسی) و پدرش ، بیل (بازی تاج و تخت’ شان بین) ، سفر به ایرلند برای از بین بردن آخرین بسته گرگ. اما همه چیز تغییر می کند وقتی که رابین با یک دختر آزاد روح به نام مبه (اوا ویتاکر) از قبیله ای مرموز که شایعه شده است شبانه به گرگ تبدیل می شود ، دوست می شود ، تغییر می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *