دسته‌ها
دانلود فیلم

کنت برانا در حال کارگردانی فیلم بیوگرافی Bee Gees است

کنت براناگ قرار است بدون عنوان را کارگردانی کند فیلم بیوگرافی Bee Gees برای تصاویر پارامونت. من تعجب می کنم آیا آن را زنده ماندن می نامند؟ بن التون در حال کار بر روی فیلمنامه است.

Bee Gees یک گروه موسیقی بود که در سال 1958 تشکیل شد و در آن برادران باری ، رابین و موریس گیب حضور داشتند. این سه نفر به ویژه به عنوان یک کار موسیقی محبوب در اواخر دهه 1960 و اوایل دهه 1970 و بعدها به عنوان مجری برجسته عصر موسیقی دیسکو در اواسط تا اواخر دهه 1970 موفق بودند. Bee Gees همه ی بازدیدهای خود را نوشت و همچنین چندین موفقیت مهم برای دیگر هنرمندان نوشت و تولید کرد.

Bee Gees بیش از 120 میلیون رکورد در سراسر جهان فروخته است (با تخمین های بالای 220 میلیون) ، آنها را در زمره پرفروش ترین هنرمندان موسیقی در تمام دوران قرار داده است. به نقل از تالار مشاهیر Bee Gees ، “فقط الویس پریسلی ، بیتلز ، مایکل جکسون ، گارت بروکس و پل مک کارتنی از Bee Gees فروش بیشتری داشته اند.” Bee Gees پس از Beatles و Supremes سومین گروه موفق در تاریخ نمودارهای Billboard است

فیلم پیشنهادی  بچه ها در تریلر Yes Day قوانین را تنظیم می کنند

باری گیب، که در مستند How Can You Can Mended Broken Heart از نظر فرانک مارشال در HBO شرکت کرده است ، در حال کار بر روی فیلم جدید است و طبق Deadline تهیه کننده اجرایی خواهد بود.

پارامونت از حقوق زندگی املاک خانواده گیب و حق استفاده از آهنگ های کلاسیک آنها در یک فیلم در سال 2019 برخوردار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *