دسته‌ها
دانلود فیلم

کنت برنجاق هرکول پوآرو است که بار دیگر در تریلر مرگ بر روی نیل قرار دارد

بر اساس رمان 1937 توسط آگاتا کریستی ، مرگ بر نیل یک هیجان انگیز و هیجان انگیز به کارگردانی کنت برناگ درباره هرج و مرج عاطفی و پیامدهای کشنده ناشی از عشق وسواس انگیز است.

https://www.youtube.com/watch؟v=ZgZ_7xcnKas

“مرگ بر روی نیل” اتحاد تیم فیلم سازی را در پشت ضربه جهانی 2017 قرار داد “قتل در شرق اکسپرس” ، و نامزد دریافت جایزه آکادمی پنج بار در ستارگان کنت براناق به عنوان کارآگاه نمادین هرکول پوآرو. او به یک بازیگر مظنون همه ستاره ، از جمله: تام باتمن، چهار بار نامزد اسکار آنت بنینگ ، راسل برند ، علی فاضل ، داون فرانسوی ، گال گادوت ، آرمی هامر ، رز لزلی ، اما مکی ، سوفی اوکوندو ، جنیفر ساندرز و لتیتیا رایت. “مرگ بر روی نیل” توسط مایکل گرین نوشته شده است ، اقتباسی از رمان کریستی ، و توسط کنت براناگ ، پگا ، جودی هافلوند ، پگا ، ریدلی اسکات ، مارک گوردون ، سیمون کینبرگ و کوین جی والش با ماتیو جنکینز ، جیمز تهیه شده است. پریچارد و متیو پریچارد به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت می کنند.

فیلم پیشنهادی  آرتور و مرلین: شوالیه های کامول یک تریلر دریافت می کند

“مرگ بر روی نیل” در اکتبر سال 2020 در سینماهای انگلیس افتتاح می شود.

با تشکر از شما برای پشتیبانی از Live for Films (LFF) هنگام سفارش با استفاده از لینک زیر. به عنوان یک LFF Associate LFF از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کند. اگر از adblocker استفاده می کنید ، پیوند را نمی بینید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *