دسته‌ها
دانلود فیلم

کینگ کنگ ، Citizen Kane ، Bringing Up Baby و سایر فیلم های کلاسیک RKO اکنون در iPlayer قرار دارند

مجموعه گسترده ای از فیلم های کلاسیک از دوران طلایی هالیوود به iPlayer وارد شده اند ، از جمله فیلم نهایی هیولا کینگ کونگ، موسیقی بی صدا کلاه بالا و اورسون ولز همشهری کین، هنوز هم توسط برخی به عنوان بزرگترین فیلمی که تاکنون ساخته شده تلقی می شود. هم اکنون بینندگان می توانند 23 فیلم تولید شده توسط RKO Pictures را در iPlayer تماشا کنند و سنگهای سینمایی غایی را از دهه 30 ، 40 و 50 کشف کنند و یا مورد علاقه های گذشته را دوباره بازبینی کنند.

تصاویر RKO یکی از استودیوهای بزرگ پنجم در دوران طلایی هالیوود بود ، تعدادی از بهترین و محبوبترین فیلم های تاریخ سینما را تولید کرد و با برخی از بزرگترین ستاره ها و کارگردانان تاکنون کار کرد. فرد آستر ، زنجبیل راجرز ، کری گرانت ، کاترین هپبورن ، اورسون ولز و جان فورد همه آنها بهترین فیلم های محبوب خود را در طول زمان در RKO تولید کردند.

فیلم پیشنهادی  دیوید کراس در تریلر جدید از The Dark Divide عبور می کند

لیست کامل فیلم های RKO که به iPlayer باز می گردند شامل موارد زیر است:

کاتالوگ فیلم های RKO Pictures به تعدادی از مجموعه های جعبه ای که اخیراً به iPlayer بازگشته اند ، می پیوندد ، از جمله Dracula ، Taboo ، Car Peter’s Car Share ، My Family ، Mystery Road ، A A Word ، تجربه کار Rhod Gilbert ، Trap Trap ، نمایش کودکان مرحله بعدی ، و مجموعه ای از تولیدات شرکت رویال شکسپیر.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *