دسته‌ها
دانلود فیلم

گزینه های Three River Studios مجموعه رمان های گرافیکی Bryan Talbot The Adventures of Luther Arkwright and Heart of Empire

سه استودیو رودخانه امروز اعلام كرد كه حق توسعه ، تأمين مالي و توليد يك سريال تلويزيوني زنده و قابل بازگشت را براساس آن انتخاب كرده است برایان تالبوت رمان های گرافیکی پیشگام و برنده چندین جایزه: ماجراهای لوتر آرکورایت و دنباله آن قلب امپراتوری.

در نظر گرفته شده است که یکی از مهمترین مجموعه های رمان گرافیکی است که از بریتانیا به بازار می آید ، داستان های ماجراهای لوتر آرکورایت و قلب امپراتوری غنی از افسانه ها ، افسانه های گسترده ، دامنه وسیع و گسترده ای از شخصیت های پیچیده هستند.

ماجراهای لوتر آرکوایرت ترکیبی خشن و طنزآمیز از هجو ، داستانهای علمی و ماجراجویی هیجان انگیز در آنچه که به عنوان اولین کمیک steampunk توصیف شده است.

این رمان های گرافیکی یک داستان آخرالزمانی را در یک نسخه چندپردازی می بافند که در آن بسیاری از نسخه های جایگزین تاریخ به موازات یکدیگر وجود دارند. قهرمان تالبوت ، عامل مخفی روانشناختی ، لوتر آرکورایت ، با توانایی حرکت بین این “موازی ها” با شدت اراده ، با نفوذ بدخیم اخلالگران ، گروهی که در طول تاریخ بشریت را دستکاری کرده اند ، مبارزه می کند. همکار رز رز ویلد ، یک مخابراتی که می تواند با بسیاری از افراد جایگزین خود در سراسر مالتی ورس ارتباط برقرار کند ، به او کمک می شود.

فیلم پیشنهادی  سانسور - شما نمی توانید واقعیت را در پیش پرده تریلر جدید ویرایش کنید

طرح اصلی ماجراهای لوتر آرکورایت در واقعیت موازی نبرد آرکورایت با دیکتاتوری فاشیست متمرکز است ، جایی که Oliver Cromwell’s Puritans ، که به طور مخفیانه توسط اخلالگران کنترل می شد ، هرگز قدرت خود را از دست ندادند. دنباله قلب امپراطوری بیست و سه سال بعد تنظیم می شود و با محوریت دختر لوتر ویکتوریا ، یک شاهزاده خانم و نابغه مهندسی که وارث یک امپراتوری بریتانیا جهان است. لوتر و ویکتوریا با تهدید جدیدی روبرو می شوند به شکل یک وحشت روانی پیچیده که در جایی از قلب پایتخت امپراتوری پنهان شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *