دسته‌ها
دانلود فیلم

یهودا و مسیح سیاه پوستر جدیدی دریافت می کند

رئيس هیئت مدیره فرد همپتون هنگامی که توسط FBI ترور شد ، یک مجرم کوچک به نام را مجبور کرد 21 ساله بود ویلیام اونیل تا به آنها کمک کند تا او و حزب پلنگ سیاه را ساکت کنند. اما آنها نتوانستند میراث فرد همپتون را بکشند و 50 سال بعد ، سخنان او هنوز بلندتر از هر زمان دیگری تکرار می شود. من انقلابی هستم!

یهودا و مسیح سیاه ستاره نامزد اسکار دانیل کالوویا (“برو بیرون” ، “بیوه ها” ، “پلنگ سیاه”) در نقش فرد همپتون و لاکیت استنفیلد (“آتلانتا” ، “دختری در تار عنکبوت”) در نقش ویلیام اونیل. این فیلم همچنین بازیگر است جسی پلمونز (“معاون” ، “شب بازی” ، “پست”) ، دومینیک فیش بک (“The Hate U Give” ، “The Deuce”) ، اشتون سندرز (“The Equalizer 2” ، “Moonlight”) و مارتین شین (“The Departed” ، تلویزیون “The West Wing” ، تلویزیون “Grace & Frankie”).

در سال 1968 ، یک فعال کاریزماتیک جوان به نام فرد همپتون رئیس بخش ایلینوی حزب پلنگ سیاه شد ، که برای آزادی ، قدرت تعیین سرنوشت جامعه سیاه پوستان و پایان دادن به وحشیگری پلیس و کشتار مردم مبارزه می کردند. مردم سیاه پوست.

رئیس فرد به یک نسل القا می کرد که قیام کنند و از ظلم و ستم عقب نشینی نکنند ، که او را مستقیماً در خط آتش دولت ، FBI و پلیس شیکاگو قرار داد. اما برای از بین بردن انقلاب ، آنها مجبور بودند این کار را از بیرون… و از داخل انجام دهند. در مواجهه با زندان ، ویلیام اونیل از طرف FBI معامله ای پیشنهاد می شود: اگر به Black Panthers نفوذ کند و از همپتون اطلاعاتی را فراهم کند ، آزاد راه خواهد رفت. O’Neal معامله را انجام می دهد.

حالا او یک رفیق در حزب پلنگ سیاه است و او با ترس از این که خیانت او حتی با بالا رفتن در صفوف کشف شود ، زندگی می کند. اما همانطور که پیام آتشین همپتون او را به خود جلب می کند ، اونیل نمی تواند از مسیر مرگبار خیانت نهایی خود فرار کند.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی Sundance 2021: Land - "زیبایی متضاد و سختی طبیعت را نشان می دهد"

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *