دسته‌ها
دانلود فیلم

یک بازی ویدیویی جدید Tintin در توسعه وجود دارد

تینتین و برفی به زودی در رایانه های شخصی و کنسول ها باز گشت. ریزگردها و مولینسارت خوشحالم از اعلام امضای مشارکت برای توسعه و انتشار بر اساس سری کتاب های طنز ماجراهای تنتین خلق شده توسط هرگه، منتشر شده توسط کاسترمن و فروش بیش از 250،000،000 کتاب.

این بازی اکشن و ماجراجویی جدید ، بازیکن را به گردبادی از موقعیت های باورنکردنی و شخصیت های افسانه ای Tintin و Snowy منتقل می کند. سایر شخصیت های نمادی به بازیگران مانند کاپیتان مشهور هادوک ، علاقه مند به ویسکی خوب و شلاق های پیشرفته ، استاد نبوغ حساب و حساب و بهترین کارآگاهان تامسون و تامپسون خواهند پیوست.

پس از پیمایش در تمام دریاها ، گشت و گذار در قاره های متعدد ، انجام غواصی در اعماق دریا در زیر دریایی و حتی قدم زدن بر روی ماه ، مشهورترین گزارشگر برای برخی از ماجراهای تعاملی با نام تجاری جدید آماده است.

استیفن لونگارد ، مدیرعامل Microids گفت “ما بسیار خوشحالیم که در این تولید مشترک کار می کنیم! ما مایل بودیم که این اتفاق برای مدتی اتفاق بیفتد. این اعلامیه نتیجه فرایندی خلاقانه است که به ما امکان می دهد دقیقاً چگونگی شکل گیری این پروژه و تعامل دو شرکت را تعریف کنیم. این واقعاً رویایی است برای ما. ماجراهای Tintin میلیون ها خواننده را در سراسر جهان منتقل کرده است و این فرصت به ما امکان می دهد تا استعدادهای خود را در خدمت یکی از بزرگترین سازندگان قرن بیستم و قهرمان جوهر آن قرار دهیم: اعضای تیم ما طرفداران گزارشگر معروف هستند و کارهای خود را انجام خواهند داد. بهترین پرداخت این حق رای دادن یک ادای احترام پر جنب و جوش است. ما نمی توانیم صبر کنیم تا این پروژه را شروع کنیم! “

نیک رودول، مدیر مولینسارت اضافه شده است وی ادامه داد: “بازی ویدیویی رایانه ای و کنسولی آینده کاملاً خوب در میراث معروف ترین ماجراهای خبرنگار قرار دارد. آرزوی ما این است که یک بازی سرگرم کننده و دوستانه برای همه فراهم کنیم تا از همه لذت ببرند. Microids برای ما شریک ایده آل برای زنده کردن این ماجراجویی جدید Tintin است “

فیلم پیشنهادی  Nemesis - تریلر فیلم جدید گانگستر انگلیس را تماشا کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *