دسته‌ها
دانلود فیلم

یک تصویر جدید نگاهی بهتر به The Watch در اقتباس از Discworld تری پراتشت دارد

من چند تصویر از ارسال کردم ساعتبر اساس برخی از کتاب های تری پراتشت، در ژانویه. همه چیز کمی خاموش به نظر می رسید. من هنوز مطمئن نیستم که آیا واقعاً چشم به راه این هستم یا نه ، اما بی بی سی آمریکا تصویر جدیدی از بازیگران اصلی منتشر کرد. می توانید آن را در زیر مشاهده کنید. امیدوارم یک تریلر به ما کمک کند احساس بهتری از این نمایش داشته باشیم.

بازیگر و نمایشنامه نویس تحسین برانگیز ریچارد دورمر (Game of Thrones) بازیگران سریال اصلی جدید نویسنده BBC را هدایت می کند ، ساعت، تولید شده توسط Narrativia و BBC Studios.

در شهر خیالی آنخ مورپورک ، جایی که جرم قانونی شده است ، این نمایش یک درام منحصر به فرد آنارشی است. این سریال بر روی گروهی از پلیس نادرست متمرکز می شود زیرا از ده ها سال ناتوان می شوند تا شهر فاسد خود را از فاجعه نجات دهند. دیده بان یک سری خمیده ژانر است که با الهام از زیر مجموعه افسانه ای “شهر دیده بان” ساخته شده است آقا تری پراتشت پرفروش ترین رمان های “کشف” و شخصیت های نمادین بسیاری از آن.

همچنین ستاره می شود آدام هیگل (1917) ، جو ایتون کنت (راننده را فراموش نکنید) ، ماراما کورلت (جریان خون) و لارا روسی (خطوط عبور) همراه با سام آدونونی (آخرین درخت).

فیلم پیشنهادی  دیوید تننت و مایکل شین یا مایکل شین و دیوید تننت for برای صحنه های بیشتر بازگشته اند

خواب ستاره هایی همچون سام ویمس ، کاپیتان سازمان دیده بان ، از جامعه شکسته ای که حوزه قضایی اداره وی را تقریباً به هیچ چیز کاهش نمی دهد ، محروم می شوند. جو ایتون کنت Constable Cheery ، متخصص پزشکی قانونی غیر باینری است که توسط خویشاوندان آنها خفه شده و به خانه و هویت جدیدی پیدا می کند. آدام هیگل بازی Constable Carrot ، استخدام جدید ایده آل ، توسط کوتوله ها ، اما واقعاً انسانی است که از بدو تولد رها می شود. ماراما کورلت آنگوا مرموز اسرارآمیز است که وظیفه آموزش هویج و زنده نگه داشتن تازه کار را دارد. لارا روسی بانوی حیرت انگیز سیبیل رامکین ، آخرین قسمت از اشراف آنخ-مورپورک را بازی می کند ، که در تلاش است تا خطاهای شهر را با هوشیاری هرج و مرج خود برطرف کند. سام آدونونی Carcer Dun مجروح و ستمدیده است که برای ربودن سرنوشت خود ، کنترل شهر را در دست گرفته و انتقام وحشتناکی از یک واقعیت ناعادلانه دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *